Пропонуємо труни наступних видів


Труна - це необхідний компонент при будь-якому похованні. Цей товар - це останнє ліжко для покійного, в якій йому доведеться спочивати після смерті. Компанія «Граніт»® пропонує вашій увазі високоякісні труни різноманітних видів, які доповнять похорон, зробивши їх відповідними статусу і якості. Ми представляємо для вас кілька варіантів трун:

Стандартні труни
Стандартні

Стандартні моделі трун, виготовлені з сосни, МДФ, оббиті тканиною. Ці варіанти відмінно підходять для різного сегмента населення і для будь-якого гаманця незалежно від фінансів.

Елітні труни
Елітні

Елітні труни VIP-класу, виготовлені з дуба, покриті лаком. Ці моделі мають два варіанти кришок, дизайнерська прикраса за потребою і замовлення клієнта.

Нестандартні труни
Нестандартні

Нестандартні труни, виготовлені з цинку або сталі. Ці варіанти можна зробити за ексклюзивними вимогами і замовленнями. Ці варіанти трун запропоновані в різноманітних варіаціях, служать для транспортування померлих з закордону.

Купити труну в Києві та Київській області

Однією з основних традицій сучасного ритуалу похорону можна вважати процес поховання людини в землю. Для цих цілей використовують спеціальні труни, виготовлені з дерева, ДСП або металу. Наша компанія «Граніт»® представляє вашій увазі широкий асортимент трун, які можна вибрати, виходячи з індивідуальних потреб клієнтів. Щоб придбати труну для початку необхідно визначитися з правилами по його вибору:

 1. Розмір визначається в залежності від зросту померлого. Для довжини досить додати по 10 см з обох сторін.
 2. Для ширини використовують звичайні показники, використовувані в побуті. Стандартна ширина становить 52 см.
  • Колода – 53-60 см.
  • Спецколода – від 60 см і більше.
 3. Всі виготовлені форми можна вибрати в каталозі нашої компанії: восьмигранник, шестигранник або стандартна колода. Зовнішнє оздоблення відрізняється за принципом: покриті лаком або обшиті тканиною. Кришка буває знімна або двох-кришкова, коли одна частина, розташована в ногах, закривається, а другу, розміщену у верхній частині, можна відкрити і попрощатися з покійним.

Існує також спеціальний саркофаг для транспортування померлої людини. Він являє собою цинкову труну, який також можна замовити в нашій компанії за прийнятною вартістю.

Усередині труни застелена постіль, є подушка, покривало. Вони можуть бути стандартними або замовленими відповідно до індивідуальних потреб клієнтів. Фурнітура, яка доповнює процес поховання: вінки, хрести, рушники для пов’язки похоронної процесії також можуть бути придбані в нашому магазині за доступними цінами. Якщо необхідно транспортування тіла з одного міста в інше, то звичайна труна поміщається всередину цинкового виробу.

Всі вироби, запропоновані на цій сторінці, відрізняються високою якістю і прийнятними цінами. У нас можна придбати: покриті лаком, поліровані, обшиті тканиною, цинкові і імпортні саркофаги високої якості. Ми виготовляємо вироби виключно з різних порід деревини у вигляді матеріалів або масивів, а також обшиваємо їх поверхню і внутрішню частину оксамитом, атласом, шовком або бавовною. У нас ви зможете вибрати ті гроби, які підійдуть вам за якістю і зовнішньому оформленню.

Сучасну церемонію поховання просто неможливо уявити без труни. Наша компанія «Граніт»® чітко розуміє, що горе наших клієнтів – величезне, тому важливо надати тільки високоякісні послуги з поховання, а також товари, які потрібні для цього процесу.

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання