Купити труни у Києві


Труна - це необхідний компонент при будь-якому похованні. Цей товар - це останнє ліжко для покійного, в якій йому доведеться спочивати після смерті. Компанія «Граніт»® пропонує вашій увазі високоякісні труни різноманітних видів, які доповнять похорон, зробивши їх відповідними статусу і якості.

Ми представляємо для вас кілька варіантів трун:

Стандартні
Стандартні

Стандартні моделі трун, виготовлені з сосни, МДФ, оббиті тканиною. Ці варіанти відмінно підходять для різного сегмента населення і для будь-якого гаманця незалежно від фінансів.

Елітні
Елітні

Елітні труни VIP-класу, виготовлені з дуба, покриті лаком. Ці моделі мають два варіанти кришок, дизайнерська прикраса за потребою і замовлення клієнта.

Нестандартні
Нестандартні

Нестандартні труни, виготовлені з цинку або сталі. Ці варіанти можна зробити за ексклюзивними вимогами і замовленнями. Ці варіанти трун запропоновані в різноманітних варіаціях, служать для транспортування померлих з закордону.

Труни у м. Київ

Замовити труну:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Ритуальна агенція «Граніт» пропонує великий різновид трун для покупки у Києві та Україні. Серед доступних пропозицій є як стандартні варіанти, так і елітні труни. Крім готових варіацій, ми можемо виготовити труну на замовлення відповідно до вимог клієнта. Наші фахівці розуміють, наскільки важлива оперативність і якість у цьому питанні і готові допомогти з вибором труни для покупки під будь-який бюджет. Купити труну можна звернувшись за контактами на сайті, ми надішлемо Вам актуальні пропозиції, які є в наявності.

  Труни вибирають відповідно до необхідних параметрів: матеріал, оббивка, розміри, колір. Також часто клієнти бажають замовити додаткову атрибутику для труни, яка прикрасить останнє ложе померлого. На нашому складі в Києві завжди є великий вибір трун та інших ритуальних товарів. Доставка замовленого товару здійснюється у найкоротші терміни.

  Вибір труни для замовлення

  Одна з основних та важливих традицій сучасного ритуалу похорону – це процес поховання у труні під землю. Для цих цілей використовуються спеціальні труни, виготовлені за високими стандартами якості. У вигляді матеріалу використовуються: дерево, ДСП, МДФ чи цинк (для транспортування тіла). Крім якості матеріалу та складання важливий і зовнішній вигляд труни: для оформлення на нього наносять лак або тканинне оббивку, а також додають необхідну ритуальну атрибутику.

  Купити труну — завдання не з простих, тому ритуальні агенти нашої компанії проконсультують вас з усіх тонкощів і дадуть відповіді на запитання, запропонувавши найкращі варіанти під ваш бюджет та вимоги. До кожного клієнта ми ставимося як до свого родича, пропонуючи найкращий сервіс та індивідуальний підхід. Для правильного підбору труни необхідно знати зростання та ширину тіла покійного.

  Критерії вибору труни:

  • Розмір: визначається за зростанням покійного, достатньо замовити на 10 сантиметрів більше з обох боків;
  • Ширина: зазвичай використовуються стандартні показники 52 сантиметри (колода 53-60 см., спецколода – від 60 см.);
  • Форма труни: восьмигранник, шестигранник, стандартна колода;
  • Зовнішня частина: покриття спеціальним лаком або обшивка тканиною із вибором кольору;
  • Кришка: знімна або двокришкова (для закриття частини ніг і відкриття вірніше частини).

  Якщо потрібне транспортування тіла авіатранспортом, необхідно вибрати цинкову труну відповідно до санітарних вимог. 

  Оформлення труни

  Для гарної церемонії прощання, в кожній труні передбачена постіль, включаючи подушку та покривало. На замовлення клієнта, ми можемо замінити стандартний набір варіантів з більш дорогих матеріалів та візуального оформлення. Додатково до покупки труни рекомендується розглянути атрибутику: вінки, хрести, рушники для пов’язки. Наша ритуальна агенція може виконати замовлення на комплексну організацію похорону у Києві відповідно до будь-яких побажань клієнта. Замовляючи наші послуги, ви звільняєте себе від безлічі організаційних питань і проблем у такий непростий час після втрати близької людини.

  Всі вироби, запропоновані на цій сторінці, відрізняються високою якістю та прийнятними цінами. У нас можна придбати: покриті лаком, поліровані, обшиті тканиною, цинкові та імпортні труни високої якості. Ми виготовляємо вироби виключно з різних порід деревини у вигляді матеріалів або масивів, а також обшиваємо їх поверхню та внутрішню частину оксамитом, атласом, шовком або бавовною. У нас ви можете вибрати ті труни, які підійдуть вам за якістю та зовнішнім оформленням.