Поховання тварин: цвинтарі для тварин м. Київ

кладовища для домашніх тварин КиївУ сучасному світі, безліч людей заводять домашніх вихованців з метою створення додаткового затишку, а також домашні вихованці нерідко виступають як найкращий друг у сім’ї. Це можуть бути як собаки та кішки, так і невеликі вихованці у вигляді хом’яків, морських свинок, папуг і так далі. Але, якось відбувається незворотне — рано чи пізно тварини вмирають і біль від їхньої втрати нічим не менше ніж від втрати близької людини. Клієнти часто звертаються до нашого ритуального агентства у Києві з проханням організувати похорон для домашніх тварин у Києві чи Київській області.

В рамках наших можливостей, ми можемо запропонувати повний комплекс послуг, починаючи від пошуку місця для поховання на цвинтарі тварин і кремації. Другий варіант є популярнішим і кращим у Києві. Для замовлення наших послуг достатньо звернутися до менеджера за будь-яким із доступних контактів на сайті або в онлайн-чаті, ми проконсультуємо вас щодо процесу та ціни поховання тварин.

 

Замовити поховання домашньої тварини на цвинтарі:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Кладовища домашніх тварин у Києві

  На жаль, на даний момент легальних цвинтарів, де можна поховати домашнього улюбленця не існує. З 2003 року влада обіцяла розглянути відповідний проект, але бюрократія та інші юридичні проблеми досі не вирішені. Але існують неофіційні цвинтарі для тварин, поховання на яких виробляється на страх і ризик кожного.

  Основні цвинтарі для тварин у Києві:

  • біля просп. Соборності (50.43995281112354, 30.611262221141093);
  • біля цвинтаря на Лісовому (50.503475054124685, 30.62577892739298);

  Також існують і менш популярні місця для поховання. Наприклад, багато власників вивозять померлих тварин у глибокий ліс за межею міста і проводять процес похорону там. Але основним неофіційним цвинтарем є зона за парканом Лісового цвинтаря, там все більш облагороджено, ніж в інших точках: присутні огорожі, а також невеликі пам’ятники та інша атрибутика. Наша компанія надає послуги із поховання тварини на цвинтарі, але такий метод не є офіційним, а його ціна починається від 700 гривень.

  Кремація домашніх тварин в Києві

  Найбільш популярним та легальним способом організації похорону тварини у Києві – це кремація тіла у спеціальному крематорії. Після спалення, прах можна розвіяти або поховати в якому-небудь місці. Ритуальне агентство “Granite” надає послугу крематорію для домашніх тварин.

  Що входить до наших послуг з поховання тварин?

  Ми готові виконати будь-які побажання клієнта, включаючи нестандартні. Детальну консультацію може провести похоронний агент та зорієнтувати вас щодо вартості та спектру послуг. Ми можемо знайти місце для поховання тварини на цвинтарі, виготовити пам’ятник і огорожу, оформити місце поховання, провести ритуал похорону і кремувати тіло.