Ціни на установку пам'ятників


Вартість установки пам'ятників визначається числом монументів, а також наявністю супутніх послуг.

Виробництво, доставка та встановлення


Ми пропонуємо виробництво пам'ятників і надгробків в комплексі зі всілякими суміжними послугами.

Установка надгробних пам'ятників від «Граніт»®

Фахівці компанії «Граніт»® виконують монтаж пам’ятників на всій території України. Робота проводиться в стислі терміни, з дотриманням всіх правил і урахуванням місцевих умов. Наші співробітники володіють усіма необхідними знаннями та навичками. Досвід роботи підприємства в цій галузі з 1999 року дозволяє виконувати роботу швидко і якісно.

Як встановлюються пам’ятники в Україні?

Установка надгробного пам'ятникаТехнологія монтажу монументів в нашій компанії чітко відпрацьована.

  • Пам’ятник доставляється на місце силами нашого підприємства.
  • При необхідності демонтується колишній монумент, забирається стара огорожа, вирубуються дерева і чагарники.
  • Заливається підставка з бетону, монтується цоколь з граніту або мармуру. Для заливки бетоном потрібно два-три дні, щоб суміш встигла добре застигнути.
  • Монтується надгробок. Воно закріплюється за допомогою будівельного розчину і металевих штирів, які поміщають в отвори на нижній площині пам’ятника.
  • Формується квітник. Спочатку облаштовується його периметр – з каменю чи бетону. Грунт в центрі може засипатися крихтою – гранітною, мармуровою, з іншого природного каменю. Попередньо на підставу укладається спеціальна плівка, яка не дає квітнику заростати бур’янами.
  • Кладеться облицювальна плитка, якщо це передбачено проектом.
  • Встановлюються столик і лавки.
  • Монтується огорожа.

Особливості монтажу пам’ятників

Перед тим, як проводити монтаж пам’ятника, фахівці нашої компанії виїжджають на місце і оцінюють умови. У деяких випадках потрібно провести підготовчі роботи.

Якщо, наприклад, грунт на місці установки занадто м’який, багато грунтових вод, необхідно додатково зміцнити фундамент. Проведення такої роботи потрібно також, коли вага пам’ятника велика.

Важливий момент. На деяких кладовищах України діє умова, що при встановленні пам’ятника власник ділянки повинен бути присутнім особисто. Цей момент варто з’ясувати і врахувати. Крім того, необхідно заздалегідь оформити дозвіл на в’їзд машини компанії «Граніт»® на територію кладовища.

Коли встановлювати пам’ятник?

Фахівці рекомендують ставити монумент після того, як грунт всядеться. На це може знадобитися до року. Конкретні терміни визначаються особливостями грунту і клімату в місці поховання.

Час для монтажу вибирається протягом теплого періоду року, як правило, починаючи з середини травня і закінчуючи серединою жовтня. Замовити виготовлення та оформлення пам’ятника можна заздалегідь: він буде зберігатися в спеціальному приміщенні нашої компанії до моменту монтажу. Термін зберігання не обмежений.

У стандартних варіантах установка пам’ятника проводиться протягом двох тижнів, іноді може знадобитися більше часу.

Гарантії якості

Ми даємо гарантію на свої вироби з граніту, габро, лабрадориту на термін до 30 років. Гарантія також діє на монтаж пам’ятників і залежить від конкретних умов установки.

Зробити замовлення

Замовити пам’ятник з природного каменю і його монтаж на місці можна, звернувшись до менеджерів нашої компанії за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ви також можете заповнити форму замовлення зворотного дзвінка: наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити деталі і відповісти на ваші запитання.

Професійний монтаж пам’ятника дозволяє отримати відмінний результат і впевненість в тому, що він простоїть довгий час.