Переваги співпраці


Не знаєте у кого і як замовити пам'ятник з граніту в Україні? Довірте цю роботу професіоналам - компанії «Граніт»®.

Процес виробництва пам'ятників


У класичному варіанті процедура виготовлення надгробків відбувається наступним чином.

Виготовлення гранітних пам'ятників в Києві і Україні

Граніт – гарний і довговічний природний матеріал, що володіє благородною фактурою і великою різноманітністю відтінків. З усіх матеріалів, використовуваних для виготовлення пам’ятників, граніт вважається оптимальним варіантом, адже він здатний тривалий час зберігати відмінний зовнішній вигляд і практично не схильний до впливу факторів зовнішнього середовища.

Інші натуральні камені – лабрадорит і базальт, також прекрасно підходять для виготовлення монументів.

Компанія «Граніт»® виготовляє, доставляє і встановлює пам’ятники на території України. Вироби поставляються «під ключ». Наші фахівці виконують художнє оформлення, наносять зображення. Замовник отримує повністю готовий пам’ятник, встановлений за всіма правилами, з урахуванням різних факторів.

По вашому замовленню

У каталозі компанії представлено безліч моделей пам’ятників. Наші дизайнери розробили цікаві варіанти: різних розмірів, форм. Нанести декор, зображення, закріпити табличку можна на вже готовий виріб.

Приймаються замовлення на створення монументів за індивідуальними ескізами.

Ви можете вибирати будь-які фактуру і колір природного каменя. Познайомитися з пропонованими варіантами можна на сайті компанії, де представлені фотографії зразків з усіх родовищ, звідки ми доставляємо граніт, лабрадорит і габро. Ви також можете побувати в нашому офісі, розташованому в Києві, де вас зустрінуть наші консультанти, щоб кваліфіковано розповісти про особливості продукції, її доставки та монтажу.

Виробничі можливості нашого підприємства дозволяють виготовляти вироби складної конфігурації, з дрібними деталями. Ваші задуми успішно втілюються в реальність.

У «Граніт»® ви можете замовити незвичайний монумент, який буде не схожий на інші. Вносити корективи при замовленні пам’ятника за індивідуальним ескізом можна на будь-якому етапі виробництва.

Сучасне виробництво

Виробничі потужності підприємства оснащені сучасним обладнанням. Різка природного каменю виконується з високою точністю.

Завдяки високій продуктивності в компанії одночасно можуть виготовлятися великі обсяги продукції. Точно відпрацьована технологія дозволяє виконувати всі замовлення в обумовлені терміни. Ви можете бути впевнені, що пам’ятник буде готовий, коли ви запланували.

Художнє оформлення

Наші клієнти можуть скористатися можливостями всіх типів художнього оформлення пам’ятників, які застосовуються в даний час в Україні.

Гравірування – ручна, лазерна, піскоструминна, дозволяє наносити будь-які малюнки і написи на поверхню граніту, лабрадориту, анортозита, базальту, габро. Зображення виходить дуже точним, можна передавати дуже дрібні деталі.

  • При лазерному гравіюванні малюнок зберігається в незмінному вигляді протягом тридцяти років, потім він може трохи втратити свою яскравість. Можна буде оновити зображення.
  • Піскоструминне гравіювання дає більш довговічний результат. Малюнок тримається понад сто років.
  • При використанні ручної технології майстер регулює глибину занурення гравірувальною голкою, що дозволяє виконувати ще більш точні, динамічні та яскраві зображення. В межах Київської області ви можете замовити таку послугу з виїздом художника на об’єкт.

Можна встановити на пам’ятник фотокерамічну табличку. Це найбільш економічний варіант.

Для нанесення написів ми пропонуємо використовувати меморіальні шрифти, подивитися і вибрати які можна в каталозі на нашому сайті і в офісі компанії.

Вигідна ціна

Цінова політика підприємства розрахована на замовників з різними фінансовими можливостями. Вартість пам’ятника в «Граніт»® складається з витрат на матеріал, ціни послуг з обробки та художнього оформлення, витрат на доставку та монтаж.

Компанія співпрацює з приватними особами та оптовими замовниками, пропонуючи відповідні ціни при покупці різних партій виробів.

Після укладення договору на виготовлення монумента замовнику потрібно внести передоплату, частка якої становить 10-70% від вартості замовлення. Повний розрахунок проводиться, коли виріб готовий до доставки на місце.

Монтаж пам’ятників оплачується окремо, його ціна залежить від того, скільки виробів встановлюється. За одинарний пам’ятник потрібно заплатити 1 тисячу гривень, за подвійний – 2 тисячі, за монтаж комплексу – 3 тисячі гривень.

Гарантії якості

Пам’ятники з природного каменю здатні збережуватися в первозданному вигляді протягом сотень років, навіть якщо за ними не доглядати. Наша компанія дає гарантію на свої вироби терміном 30 років.

Процес оформлення і виконання замовлення

  • Спочатку наш менеджер пропонує вибрати 3D модель в каталозі компанії або надати ваш ескіз. Можна також показати нашим майстрам фотографії монументів, які вам сподобалися.
  • Складається технічне завдання, обговорюються і затверджуються всі деталі майбутнього пам’ятника. Підписується договір.
  • Якщо виріб виготовляється за індивідуальним ескізом, замовлення направляється на власне виробництво «Граніт»®. Термін виготовлення – до чотирьох тижнів. При високій складності моделі, з застосуванням безлічі надскладних елементів, можливе продовження терміну до чотирьох місяців.
  • Художнє оформлення (гравірування, декорування буквами, нанесення фотокерамічних фотографій та іншого) може виконуватися при виробництві монумента або після того, як він змонтований на місці.
  • Пам’ятник може зберігатися протягом п’яти років в спеціально обладнаному для цього приміщенні на безкоштовній основі.
  • У зручний для вас час готовий пам’ятник наші співробітники доставляють на місце і встановлюють його, якщо вам необхідна така послуга.
  • При бажанні фахівці нашої компанії доглядають за могилою на цвинтарі.

Щоб замовити пам’ятник з граніту або іншого природного каменю вулканічного походження, звертайтеся до фахівців нашої компанії по телефону або заповнюйте форму замовлення зворотного дзвінка на сайті.