Виробництво виробів з граніту в Україні

Виробнича компанія «Граніт»® пропонує в Україні вироби з граніту та інших порід натурального каменю для оздоблення приміщень і фасадів, пам’ятники і скульптури, бруківку і бордюри, сходи й плитку.

Висока кваліфікація наших фахівців і використання сучасного обладнання дозволяють нам виконувати замовлення будь-якої складності, виготовляти вироби будь-якої конфігурації. В наявності завжди є великий вибір готової продукції. Виготовляються вироби за індивідуальними проектами. Ми працюємо з 1999 року і за цей час нашими клієнтами стали багато приватних осіб і підприємства України, інших країн.

Великий вибір природного каменю

Наші замовники мають можливість вибирати камінь, видобутий більш, ніж на ста родовищах. У каталозі представлені вироби з граніту, лабрадориту, анортозита, габро, базальту. Різноманітність фактур і відтінків дозволяють підбирати матеріал для втілення найсміливіших дизайнерських задумів.

Вироби з каменю допомагають створювати унікальне оформлення в приміщеннях – в будинку, офісі, квартирі. Наприклад, ванна, оброблена гранітом, внесе в інтер’єр особливу розкіш і дозволить насолоджуватися відчуттям близькості до природи кожен день. А гранітна бруківка прикрасить територію біля будівлі і буде служити протягом десятків років, не вимагаючи серйозного ремонту. Пам’ятники з граніту допоможуть зберегти пам’ять про своїх близьких і передати її наступним поколінням сім’ї.

Сучасне виробництво

У розпорядженні компанії – три власних виробничих майданчики. Обробка каменю виконується на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє створювати вироби будь-якої форми і фактури.

Виробничі потужності компанії розраховані на випуск

  • більше 5000 м² кам’яної плитки на місяць;
  • 4000 метрів погонних бортового каменю щомісяця;
  • близько 5000 тонн дорожньої бруківки на місяць.

Професійна команда

На підприємстві створено колектив з висококласних фахівців. У нас працюють досвідчені скульптори, художники, імена яких добре відомі в Україні, майстри з обробки каменю.

Наші дизайнери та архітектори розробляють індивідуальні вироби з природного каменю, грунтуючись на ваших ескізах. Виготовляється продукція за кресленнями замовників.

Галузь застосування

Продукція з натурального каменю, що випускається нашим підприємством, широко застосовується в різних сферах життя.

  • В обробці приміщень: з граніту та іншого каменю роблять облицювання стін, підлог, виготовляють стільниці та мийки, декоративні елементи інтер’єру.
  • У зовнішній обробці будівель унікальні можливості і природна краса природного каменю дозволяють створювати оригінальний екстер’єр. Кам’яне облицювання надійно захищає будівлю від дії факторів зовнішнього середовища і довгий час зберігає прекрасний зовнішній вигляд.
  • Всередині і зовні приміщень камінь використовують для виготовлення сходів, балюстрад, перил, колон і так далі.
  • У ритуальній сфері природний камінь є кращим вибором для створення красивих і довговічних пам’ятників і плит.
  • У ландшафтному дизайні з натурального каменю роблять фонтани, вазони, лави, столики, огорожі.

Наші замовники

Вироби з натурального каменю в нашій компанії замовляють як приватні особи, так і підприємства. У числі постійних партнерів – оптові покупці з Білорусії, Росії, Польщі, Казахстану, Угорщини, країн Центральної Європи і Балтійського басейну. Ми однаково зацікавлені у співпраці як з великими підприємствами, так і з середніми і невеликими компаніями, а також з роздрібними замовниками.

Доставка виробів з натурального каменю виконується на території України і в будь-яку точку світу на підставі умов «Інкотермс 2010».

Купуючи вироби з природного каменю в нашій компанії, ви отримуєте всю необхідну документацію. На всі вироби видаються сертифікати походження і документи, що підтверджують відповідність продукції нормам радіаційної безпеки.

Замовити вироби з природного каменю

Щоб вам було зручно вибирати вироби з натурального каменю і оформляти замовлення, ми розмістили свою продукцію на сайті інтернет-магазину нашої компанії.

У великому каталозі представлені найпопулярніші варіанти натурального каменю, з яким ми працюємо. Ви можете підібрати підходяще вам забарвлення, вибрати дизайн виробів і скласти заявку.

На сайті можна також замовити зворотний дзвінок, використовуючи форму, розміщену в правому нижньому кутку. Наш фахівець зв’яжеться з вам найближчим часом, щоб уточнити деталі і проконсультує щодо вибору виробів і замовлення товарів.

Ви також можете звернутися до наших співробітників по телефону. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання.