Іршицький габро (Notte Nero)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваNotte Nero
ПородаГабро
РодовищеІршицьке
Об'ємна вага3000-3230 кг/м3
Водопоглинання0,03-0,14%
Міцність на стискання205-250 MPa
Міцність при згині180-230 MPa
Стираність0,51-0,60 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® пропонує послуги з розробки, виробництва і реалізації продукції з граніту габро, видобутого в Іршицькому родовищі. Ми спроектуємо і виготовимо вироби будь-якої конфігурації і рівня складності.

Пропонуємо замовникам широкий асортимент готових рішень або варіанти створення продукції за індивідуальним дизайн-проектом. Для нас важливий кожен клієнт. Тому будь-яке оптове або роздрібне замовлення буде виконано на вищому рівні і в термін, обумовлений контрактом. Доставка Іршицького граніту можлива по всій Україні.

Іршицький граніт габро: характеристики і особливості

Даний вид граніту відноситься до категорії натуральних матеріалів, затребуваних в різних областях будівництва. Іршицький камінь має вишуканий чорно-зелений колір і володіє чудовими характеристиками міцності, стійкості до механічних пошкоджень і хімічних речовин.

Також він прекрасно переносить перепади температур, вплив різних кліматичних факторів і не руйнується від надлишку вологи. Завдяки цьому Іршицький граніт габро широко використовується в наступних сферах:

 • Облаштування ландшафту;
 • Меморіальна архітектура;
 • Послуги з облицювання фасадів і стін;
 • Інтер’єрні аксесуари.

Маючи в своєму розпорядженні власну сировинну і виробничу базу, компанія «Граніт»® пропонує клієнтам найнижчі і доступні ціни в своєму сегменті. Це стосується всіх видів виробів: і простих бюджетних рішень, і ексклюзивної продукції, для створення якої необхідно високоточне каменеобробне обладнання.

Жорсткий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє гарантувати бездоганну якість товарів і заготовок з цього каменю. На всі види робіт і продукції з Іршицького граніту габро надаються офіційні гарантії.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання