Іванівський граніт (Imperator)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваImperator
ПородаГраніт
РодовищеІванівське
Об'ємна вага2760-2720 кг/м3
Водопоглинання0,1-0,3%
Міцність на стискання122-142 MPa
Стираність0,1-0,2 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® спеціалізується на виробництві і реалізації виробів з граніту «Imperator», що добувається в родовищі Іванівське. Виготовлення продукції здійснюється на сучасному обладнанні і з використанням передових технологій, що дозволяють добитися бездоганної якості.

Ключова перевага співпраці з нами – відсутність посередників. Ми не купуємо товари з даної сировини, а виробляємо їх самостійно. Завдяки цьому маємо можливість виконувати замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни і за доступною ціною.

Іванівський граніт «Imperator» – головні особливості і гідності

«Imperator» представляє собою натуральний камінь темно-зеленого кольору. За насичені і красиві відтінки його заслужено називають імператором зелених гранітів. Вироби з матеріалу з Іванівського родовища широко затребувані в ландшафтному дизайні, житловому і дорожньому будівництві.

Головними перевагами граніту «Imperator» є:

 • Екологічна чистота (1 клас природної радіації);
 • Висока міцність;
 • Насичений і рівномірний колір;
 • Висока зносостійкість;
 • Гарний естетичний вигляд;
 • Довговічність.

«Imperator» вважається однією з найбільш твердих і міцних порід граніту, тому виробам з нього не страшні механічні дії. Структура каменю не вбирає бруд, пил, не вигоряє на сонці і не тьмяніє з часом. Крім того, граніт що видобувається в Іванівському кар’єрі «Imperator» легко витримує будь-які температури: спеку, суворі морози і екстремальні перепади в міжсезоння.

Компанія «Граніт»® пропонує широкий асортимент продукції з цього надміцного матеріалу, а також камінь в слябах з доставкою по Україні. Якщо у вас виникли питання з приводу вибору, досвідчені менеджери із задоволенням нададуть консультації.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання