Кам’янобрідський лабрадорит (Volga Blue)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваVolga Blue
ПородаЛабрадорит
РодовищеКам'янобрідське
Об'ємна вага2710-2910 кг/м3
Водопоглинання0,1-0,7%
Міцність на стискання80-134 MPa
Стираність0,69-0,74 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Ви знаєте, що лабрадорит дозволяє заглянути в інші світи і захищає від впливу чужої енергетики? Вироби з цього каменю обов’язково повинні бути в кожному домі. Кажуть, діловим людям він допомагає робити правильні дії.

Лабрадорит з Кам’янобрідського родовища відрізняється особливо високими якостями, властивими цьому каменеві. Колір його варіює від темно-сірого до зеленувато-сірого. Якщо повертати камінь або підсвічувати його, то він буде блищати зеленим, жовтим, червоним, синім кольором.

Хочете в своєму заміському будинку мати вироби з цього каменю?

Компанія «Граніт»® пропонує купити за низькими цінами різні вироби з лабрадориту, а саме з Кам’янобрідського родовища. Їми можна оформити ванну кімнату, стіни на кухні, поставити вхідні сходи, балясини якої будуть на сонці переливатися різними кольорами. Завдяки синій ірізації він створює відчуття космічного простору. До того ж його зносостійкість знаходиться на високому рівні, за шкалою Мооса у нього твердість 6. Значить, облицьована їм поверхня або виріб з нього не буде пошкоджуватися, навіть якщо щось важке впаде на нього або по ньому випадково проведуть гострим предметом.

У нас ви можете купити різні вироби оптом і в роздріб, не думаючи про способи доставки в ваш будинок або на склад. Про це думати будемо ми, тому що доставка в Києві або в будь-яке місто України – наш обов’язок.

Можливо, у вас є свої уявлення про те, як потрібно облицювати стіни цим каменем. Ми виконаємо ваше замовлення, підготувавши індивідуальний проект. Майстри уважно вислухавши вас, створять дизайн-проект, в якому врахують всі деталі і особливості архітектури вашого будинку.

Зателефонуйте нам, замовте вподобаний вам виріб, і ми виготовимо його і доставимо в ваш будинок рівно в строк.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання