Капустинський граніт (Rosso Santiago)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRosso Santiago
ПородаГраніт
РодовищеКапустянське
Об'ємна вага2700 кг/м3
Водопоглинання0,22%
Міцність на стискання165 MPa
Міцність при згині18 MPa
Стираність0,48 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Капустинський граніт: опис каменю

Капустянський гранітний кар’єр є одним з найпопулярніших родовищ граніту в Україні, адже тут видобувають камінь, що відрізняється відмінними фізико-механічними властивостями і привабливим зовнішнім виглядом.

Капустянський граніт вважається найбільш красивим серед усіх гранітів України. Більш того, породі присвоєно перший клас радіоактивності – вона повністю безпечна для використання людьми і може застосовуватися в усіх без винятку областях будівництва, включаючи дизайн інтер’єру приміщень. Камінь часто застосовують для будівництва приватних споруд, наприклад, котеджів, благоустрою міських парків, площ і т.д.

Капустянський граніт має червоно-помаранчевий колір з численними включеннями сірого і чорного відтінків. Завдяки крупнозернистій структурі малюнок виражений чітко.

Особливості породи

Капустянське родовище граніту розташоване в південній частині України під Кропивницьким. Цей вид граніту є одним з небагатьох, що піддаються різним методам обробки. Його можна полірувати і обробляти термічним способом. Полірування каменю дозволяє досягти гарної дзеркальної поверхні. Завдяки унікальній властивості порода використовується для виробництва плитки мощення, підвіконь, барних стійок, стільниць. Незамінний граніт і для створення пам’ятників архітектури, всіляких ритуальних скульптур, камінів, застосовується при виготовленні меморіальної продукції.

Властивості Капустянського граніту:

  • У складі продукції відсутні шкідливі компоненти;
  • Високий рівень міцності і надійності;
  • Опірність механічним впливам;
  • Граніт не боїться низької і високої температур;
  • Стійкий до впливу вологи;
  • Довговічний, не втрачає естетичних якостей і фізичних властивостей з плином часу.

Завдяки унікальним властивостям каменю наші покупці застосовують його для оформлення окремих елементів будинків, використовують в інтер’єрі – вишуканість і стриманість підкреслять тонкий смак власника!

Капустянський граніт від виробника

Купити Капустянський граніт пропонує компанія «Граніт»®. Ми реалізуємо міцні та довговічні вироби, якість яких перевірено на кожному з етапів виробництва. На сайті компанії представлений великий асортимент товарів. Якщо вам не вдалося знайти необхідний продукт, ми приймемо індивідуальне замовлення і виготовимо його в найкоротші терміни з суворим дотриманням норм і стандартів.

Гранітна продукція може стати чудовим елементом декору, нерідко покупці замовляють надгробні пам’ятники, що дозволяють увічнити пам’ять про померлу людину. Щоб ви не вибрали, будьте впевнені в бездоганній якості виробів з Капустянського граніту!

Продаж продукції здійснюється оптом чи вроздріб. Ціна на Капустянський граніт знаходиться в розумних межах – ми раді запропонувати вироби власного виробництва за демократичною вартістю!