Каталог каменю
родовища


Натуральний камінь від виробника

Натуральний камінь

Споконвіку природний камінь вважався одним із найпопулярніших матеріалів не тільки в будівництві, а й у творчості. У наші дні його використання в цих цілях стало ще більш актуальним, оскільки ціна на нього набагато доступніша, а різноманітність порід і колірних рішень ще ширша.

Використання натурального каменю в повсякденному житті можна побачити при:

  • Зведенні парканів, парапетів, стін будівель;
  • Облицюванні фасадів та інших вертикальних поверхонь;
  • Будівництві доріг і тротуарів з використанням плит і гранітної бруківки;
  • Благоустрої могил за допомогою пам’ятників і скульптур;
  • Створенні різних прикрас, як ювелірних, так і в якості декору інтер’єру та екстер’єру;
  • Облаштуванні побуту і в ландшафтному проєктуванні.

Незважаючи на велику популярність усіляких синтетичних сполук, попит на природний матеріал ніколи не згасне, бо тільки в ньому присутні такі переваги, як довговічність, естетика, природність, екологічна безпека та ще незліченна кількість переваг.

Наскільки важко в наш час купити справжній природний камінь?

Про труднощі видобутку та виснаженості земельних надр можна почути в новинних репортажах, дискусійних форумах і навіть в гостях. Але не дозволяйте скороминущим сенсаціям і чуткам спотворювати реальну картину: видобутком і продажем природного каменю займаються досить підприємств. На території України фірма «Граніт»® заслужено є лідером в цій області. Тут з повагою ставляться до традицій кам’яного промислу, але не забувають про передові технології.

Які види порід виробляються в Україні?

Українські надра і досі щедрі – купити натуральний камінь оптом не складе труднощів. Доречно буде розповісти про тих породах, що найбільш часто використовуються в будівельній і художній сферах:

  1. Види природного каменюГраніт. Це досить грунтовна і міцна порода. У складі химерно перемішані блискучі частинки слюди і польового шпату. Він підходить для фундаментального будівництва, наприклад, мостів і опор. Фірмою-виробником видобувається 4 види цього каменю: червоний, сірий, чорний і зелений;
  2. Базальт. Найбільш міцний матеріал серед йому подібних. Правильно оброблений, він майже не підвладний часу: стійкий до механічного впливу, невибагливий до стрибків температур, не схильний до руйнування від вологи. Часто використовується для довговічного вуличного покриття, бо вартість натурального каменю доступна багатьом;
  3. Габро. Повна назва габро-діабаз: особлива вулканічна гірська порода, з дрібною зернистістю яка має підвищену міцність. Видобувається в Карелії, Австралії та Україні. Близький за міцності до граніту і базальту, але відрізняється фактурою. Підходить для бруківки і для індивідуального архітектурного оформлення. Морозостійкий;
  4. Лабрадорит. Магматична гірська порода з розширеним спектром кольоровості. Основна частина породи темно-сірого відтінку, але на відполірованій поверхні переливається синім і червоним кольором. Популярний у архітекторів, дизайнерів ландшафту, як відмінний облицювальний матеріал;

Де знайти і як придбати натуральний камінь в Україні?

Найбільш зваженим підходом стане придбання природного каменю безпосередньо у виробника. Компанія «Граніт»® є власником великої кількості кам’яних кар’єрів, має значний досвід і великі виробничі потужності.

Замовити натуральний камінь можна оптом і в роздріб за досить доступною ціною. Камінь доставляється в будь-яке місто України. Підхід до побажань клієнта індивідуальний в кожному окремому випадку. У вас є прекрасна можливість зробити повне замовлення, враховуючи породу каменя, спосіб обробки і навіть форму готового виробу. Всі види порід представлені в каталозі натурального каменю на офіційному сайті.