Особливості колотої бруківки


Дізнайтеся в чому полягає головна вигода покупки колотої бруківки в нашій каменеобробній компанії.

Колота бруківка
продукція


Купити колоту бруківку в Україні

Бруківка колота це будматеріал у вигляді брусків, вироблений з природного каменю. Для отримання таких виробів зовсім немає потреби в застосуванні високотехнологічного обладнання. Бруківка колота гранітна виготовляється за допомогою тесанню заготовки камнеколом з усіх боків. Всі її межі виходять нешліфовані, а природного походження. Це найдешевша з усіх видів продукції для мощення.

Переваги та особливості колотої бруківки

Цей тип виробів має наступні переваги:

  • Морозостійкість;
  • Наявність зазорів між каменями запобігає появі калюж;
  • Не боїться різких перепадів температур;
  • Монтаж можна здійснювати навіть в холодні сезони року;
  • Стійкість до руйнівних природних факторів;
  • Рвана поверхня перешкоджає обмерзанню взимку;
  • Повна екологічність;
  • Прекрасно витримує вібрації;

В естетичному плані продукція має зовнішній вигляд який нагадує стилістику доби середньовіччя, а завдяки простій обробці зберігається природна фактура. Площина сторін кожного бруска має «рвану» поверхню. Гранітна бруківка застосовується в мощенні вулиць і доріжок, тротуарів, дорожніх стоянок і прибудинкової території. Термін експлуатації таких виробів – понад 100 років. Особливо доцільно їх використовувати для мощення завантажених ділянок доріг.

Колота бруківка, ціна якої нижче, ніж пиляної, може використовуватися необмежену кількість разів. Тобто, при необхідності провести ремонт підземних комунікацій, можна провести демонтаж виробів і зворотню установку, істотно заощадивши бюджет.

Продаж колотої бруківки від виробника

Купити колоту бруківку ви можете в компанії «Граніт»®. Ми є прямими виробниками, що дозволяє споживачеві не платити за роботу посередників, а отримати продукцію відмінної якості, адже вам точно відомо, де саме здобутий і яким способом оброблений природний камінь. Наше підприємство виконує повний цикл виробництва, використовуючи сучасне обладнання.

Ми пропонуємо нашим замовникам високоякісну колоту бруківку оптом і в роздріб. Доставка гранітних виробів здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни. Ціна колотої бруківки цілком доступна за рахунок зниження собівартості продукції.