Ковалівський лабрадорит (Silver Grey)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваSilver Grey
ПородаЛабрадорит
РодовищеКовалівське
Об'ємна вага2720-2740 кг/м3
Водопоглинання0,02-0,08%
Міцність на стискання180-220 MPa
Стираність0,6-0,7 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Ви чули про Ковалівський лабрадорит? А облицювальні плити, виготовлені з нього, бачили? Це дуже гарний камінь, який використовується для прикраси інтер’єру будь-якого стилю і зовнішнього вигляду будівлі.

Ви коли-небудь бачили, як відблискує при сонці цей камінь, які переливи різного кольору пробігають по ньому?

Купити Ковалівський лабрадорит, вироби з нього ви можете в інтернет-магазині торгової марки «Граніт»®. У нас можна замовити вазони в ваш домашній сад або для території навколо офісу, вашого кафе. Уявіть, наскільки елегантніше стане виглядати ваш будинок, уздовж якого будуть стояти темно-сірі, зеленувато-сірі або чорні лабрадоритові вазони. А зелень в них буде виглядати дуже гармонійно і вишукано.

Якщо наші вазони або будь-які інші вироби не зовсім вам підходять, наші майстри запропонують спеціально для вас виготовлені предмети прикраси на замовлення. Наші дизайнери, поговоривши по вашому ТЗ і усним описами ідеї, підготують дизайн-проект, який після затвердження втілять в вишуканий виріб.

З лабрадориту ми пропонуємо гарні так звані накривки на парапети, краї фонтанів, навіть на цегляні огорожі. Будучи в великій мірі зносостійкими, накривки на паркан будуть служити десятиліттями, і ніякий дощ або мороз не зможуть зашкодити лабрадоритовій поверхні. Сусіди будуть захоплюватися вашим красивим парканом.

Зателефонуйте нам і замовте будь-який виріб з Ковалівського лабрадориту, і ми доставимо його або цілу оптову партію за названою адресою в Києві або будь-якому іншому українському місті. Вам приємно буде купити у нас вироби за низькою ціною, пояснення чому дуже просте – ми пропонуємо лабрадорит від прямого виробника без яких би то ні було посередників з їх націнкою.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання