Крупський граніт (Karmin)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваKarmin
ПородаГраніт
РодовищеКрупське
Об'ємна вага2670 кг/м3
Водопоглинання0,22%
Міцність на стискання160 MPa
Стираність0,27 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Одним з найбільш затребуваних натуральних каменів є граніт Крупського родовища. Порода універсальна, адже її використовують всередині приміщення і для зовнішньої обробки, при цьому немає необхідності побоюватися, що камінь з часом втратить привабливість.

Особливості Крупського граніту

Камінь відрізняється красивим забарвленням: темно-рожевий фон вигідно поєднується з червоними і чорними вкрапленнями. Порода має грубозернисту структуру і ступінь радіоактивності, що відповідає першому класу, – камінь може використовуватися в будь-яких видах будівництва.

Область використання

Крупський граніт застосовується для облицювання фасадів, оформлення інтер’єрів, з нього виготовляють всіляку гранітну продукцію. Порода може застосовуватися в поєднанні з іншими, так як завдяки ексклюзивному окрасу, камінь відмінно контрастує з іншими матеріалами, з його допомогою можна створити акцент на певній зоні приміщення або екстер’єру.

З граніту також виробляють сходові марші, балюстради. Породу вкрай рідко можна зустріти в житлових котеджах, так як його набагато частіше застосовують в якості будівельного матеріалу для облицювання фасадів/підлоги адміністративних будівель.

Вартість

Ціна граніту Крупського родовища в багатому залежить від типу виробу, його габаритів, форми, фасування, методу обробки і інших факторів.

Купити вироби з Крупського граніту пропонує компанія «Граніт»®. В асортименті представлений великий вибір виробів, доступних як оптом, так і в роздріб. Більш того, ми виконаємо індивідуальне замовлення, в незалежності від його обсягу та складності!

Оформити замовлення ви можете на нашому сайті, при необхідності менеджер розповість про особливості матеріалу і відповість на ряд інших питань. Доставка гранітних виробів здійснюється по всій території України!

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання