Кишинський граніт (Rosa Kyshyn)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRosa Kyshyn
ПородаГраніт
РодовищеКишинське
Об'ємна вага2620 кг/м3
Водопоглинання0,25%
Міцність на стискання241 MPa
Стираність0,61 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Кишинське родовище граніту розташоване в Житомирській області недалеко від села Кишин. Тут видобувають граніт, що характеризується бордово-червоним кольором з дрібними темними вкрапленнями. Порода затребувана в багатьох сферах будівництва, що стало можливим завдяки унікальному кольору і відмінним експлуатаційним якостям.

Особливості граніту

Граніт Кишинського родовища – тверда порода, що володіє підвищеною стійкістю до негативних погодних умов, її можна обробляти різними методами. Камінь має першу ступінь радіоактивності, а значить придатний як для зовнішнього застосування, так і для використання у внутрішній обробці житлових приміщень. Викопне не містить шкідливих компонентів, тому цілком безпечне для людини.

Ціна Кишинського граніту, в порівнянні з іншими його видами, досить висока, що пояснюється ексклюзивною палітрою відтінків. Однак, вартість виправдовується відмінними естетичними якостями!

Переваги Кишинського граніту:

 • Камінь стійкий до вологи – йому не страшні дощ, град, сніг;
 • Не схильний до перепадів температур;
 • Не боїться ударів і інших механічних впливів;
 • Довговічність і зносостійкість;
 • Гарний зовнішній вигляд.

Купити Кишинський граніт пропонує компанія-виробник «Граніт»®. В асортименті представлений великий вибір виробів готових до продажу. При необхідності ви можете зробити індивідуальне замовлення – наші майстри впораються з завданням будь-якої складності. Більш того, ми пропонуємо найкращі ціни на ринку, що стало можливим завдяки власному виробництву!

Продаж продукції з натурального каменю здійснюється оптом чи вроздріб. Якщо вас зацікавив Кишинський граніт, наші фахівці забезпечать вас консультаційною підтримкою, допоможуть сформувати замовлення і організують оперативну доставку по Києву та іншим регіонам України.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання