Лабрадорит: застосування в будівництві

Лабрадорит: застосування в будівництві

Дата публікації

Лабрадорит – природний камінь з ефектною фактурою і прекрасними технічними характеристиками. Він використовується як декоративний камінь, завдяки крупнозернистій структурі і ірізації – утворює райдужні відсвіти на зрізах кристалів. Відтінки різних кольорів переливаються і виглядають розкішно, тому вироби з лабрадориту користуються великим попитом. Полірованому каменю властива синя иризация, рідше – жовта або червона.

Властивості лабрадориту

  • Легко піддається поліровці, можна відполірувати камінь до дзеркального блиску. Завдяки цій якості лабрадорит часто використовують при виготовленні стільниць, підвіконь, барних стійок, парапетів, колон, карнизів;
  • Морозостійкість, термостійкість, стійкість до перепадів температур. Цей матеріал підходить для зовнішнього облицювання фасадів, при дотриманні технології оздоблення лабрадорит прослужить кілька десятків років. Також цей камінь можна використовувати для облицювання камінів – відполірована поверхня лабрадориту чудово відображає язики полум’я;
  • Міцність, зносостійкість. Камінь підходить для обробки підлог, виготовлення тротуарної плитки та бордюрів;
  • Висока опірність корозії. Лабрадорит можна використовувати для будівництва монументальних споруд;
  • Низький коефіцієнт водопоглинання дозволяє застосовувати лабрадорит для облицювання басейнів і обробки приміщень з підвищеною вологістю;

Лабрадорит використовувався для будівництва та оздоблення ще багато століть тому, і за цей час він зарекомендував себе як надійний, довговічний матеріал з відмінними декоративними якостями.

Гармонія каменю і світла

Оброблені лабрадоритом стіни в поєднанні з оригінальним підсвічуванням виглядають воістину заворожуюче – різнокольорові відблиски на ідеально відполірованій поверхні захоплюють, це явище схоже на мініатюрне північне сяйво. За допомогою лабрадориту можна створювати вражаючі інтер’єри!

Камінь добре шліфується і легко піддається обробці, тому він підходить для виготовлення декоративних предметів інтер’єру і скульптур. Особливо виразно вироби з лабрадориту виглядають при яскравому світлі – встановлюйте їх на добре освітлені місця, щоб камінь міг продемонструвати свою красу.

Дізнатися більше про можливості застосування лабрадориту і замовити вироби з цього унікального матеріалу можна за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!