Лезниківський граніт (Maple Red)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваMaple Red
ПородаГраніт
РодовищеЛезниківське
Об'ємна вага2650 кг/м3
Водопоглинання0,18%
Міцність на стискання135-260 MPa
Міцність при згині31 MPa
Стираність0,24 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Звернувшись в компанію «Граніт»®, ви зможете купити Лезниківський граніт з доставкою в будь-яку точку України. Ми пропонуємо цей матеріал і вироби з нього за ціною виробника, без будь-яких посередницьких накруток, гарантуючи його якість і точну відповідність характеристик заявленим.

Лезниківське родовище граніту: особливості матеріалу

Головна особливість цього матеріалу – привабливий впізнаваний колір. Видобувається в Лезниківському гранітному кар’єрі камінь, який має основний червоний колір, характеризується широкою варіативною палітрою відтінків: від темно-коричневого до близького малиновому (за рахунок чого отримав комерційну назву Maple Red). Це забезпечує відмінну сполучуваність даного матеріалу з різними стилями оформлення: класичними та найсучаснішими.

До того ж камінь з розглянутого родовища є найміцнішим з усіх червоних гранітів, і стійким до стирання, а також інших механічних впливів. З огляду на зазначені чинники, він відмінно підходить для виробництва різних елементів зовнішньої і внутрішньої обробки, виготовлення малих архітектурних форм та інших виробів. Він активно використовується при будівництві станцій метро, ​​при спорудженні пам’ятних конструкцій, реконструкції пам’ятників старовинного зодчества та інших важливих об’єктів (в тому числі і в разі, коли важлива висока міцність виробів (за цим параметром даний граніт перевершує безліч інших видів каменю)).

Асортимент виробів з Лезниківського граніту

Через високу міцность і щільность матеріалу обробляти його досить складно. У компанії «Граніт»® є сучасне обладнання, що дозволяє забезпечити високу точність при роботі з цим гранітом і отримання виробу різної складності.

Звернувшись до нас, ви можете купити такі типи продукції з даного матеріалу:

 • Облицювальна плитка різних розмірів;
 • Бортовий камінь;
 • Бруківка (в тому числі і колота);
 • Пам’ятники різної конфігурації (одинарні, подвійні, комплексні та ін.);
 • Безліч інших типів продукції;

За рахунок того, що цьому каменю присвоєно перший клас радіаційної безпеки, він без будь-яких обмежень може використовуватися для оздоблювальних робіт всередині і зовні приміщень.

Вироби з граніту Лезники, реалізовані нами, мають типові розміри. Але в разі необхідності, ви можете замовити і виготовлення продукції за унікальними проектами. У розпорядженні компанії є інструмент, що дозволяє обробляти дану породу, що характеризується високими показниками міцності, з високою точністю.

Якщо вас цікавить ціна на Лезниківський граніт, умови доставки, асортимент пропонованих виробів з нього, і інші питання, зверніться до менеджерів компанії «Граніт»®. Ми готові забезпечити вас оптовими або роздрібними партіями Лезниківського граніту в слябах, або готовими виробами (виробленими за типовими або унікальним проектам), і взяти на себе організацію доставки продукції по всій Україні.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання