Лугове габро (Antik Nero)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваAntik Nero
ПородаГабро
РодовищеЛугове
Об'ємна вага2980-3050 кг/м3
Водопоглинання0,40%
Міцність на стискання240-288 MPa
Стираність0,61-0,84 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Лугове родовище розташоване в Коростишівському районі Житомирської області – українському регіоні, надзвичайно багатому на природні ресурси. Місцевий граніт габро є одним з найбільш міцних мінералів світу, набагато перевершуючи за своїми якостями камені, що видобуваються в індійських, китайських, турецьких, африканських і бразильських родовищах.

Характеристики Лугового граніту

Граніт, що видобувається в Луговому родовищі, відрізняється однорідною структурою і чорним кольором. Деякі камені мають блакитне або зеленувате забарвлення. Зустрічаються мінерали з вкрапленнями дрібного сірого зерна.

Габро Antik Nero користується широким попитом у каменеобробних підприємств. Цей граніт належить до першого класу природної радіації, а значить, придатний для виробництва будь-яких виробів, в тому числі побутових. Найчастіше з нього виготовляють матеріали для облицювання і мощення, а також ритуальну продукцію. Використовується луговий граніт і для виробництва архітектурних виробів: сходів, балюстрад, камінних порталів і багато чого іншого.

Купити Луговий граніт

Наша компанія видобуває виключно якісний габро, пропонуючи покупцям не тільки безпосередньо сам камінь, але і готові вироби з нього. Дотримуючись стабільно високого рівня якості, ми надаємо клієнтам ряд переваг:

 • Низькі ціни від виробника;
 • Величезний вибір готової типової продукції;
 • Можливість виготовлення будь-яких виробів;
 • Продаж будь-яких партій товару;
 • Доставка в усі міста України.

Маючи в своєму розпорядженні власне виробництво з новітнім обладнанням та висококласними фахівцями, ми ретельно стежимо за якістю нашої продукції. А відмінні характеристики граніту дозволяють нашим майстрам виготовляти вироби, здатні додати вашому будинку або ділянки респектабельність і додатковий шик.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання