Луковецький анортозит (Lukovetskiy)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваLukovetskiy
ПородаАнортозит
РодовищеЛуковецьке
Об'ємна вага2670-2930 кг/м3
Водопоглинання0,04-0,16%
Міцність на стискання130-150 MPa
Міцність при згині29 MPa
Стираність0,5 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® – один з провідних постачальників природного каменю в Україні пропонує широкий асортимент продукції з анортозіту, видобутого в Луковецькому родовищі. Ми гарантуємо швидке проектування, виробництво і поставку виробів, які враховують всі індивідуальні побажання замовника. Продаж продукції здійснюється як на умовах опту, так і в роздріб.

Анортозит Луковецького родовища: особливості та характеристики

Даний камінь являє собою одну з найкрасивіших і унікальних порід вулканічного походження. Луковецький граніт – це найдавніший природний матеріал, що володіє рідкісною крупнозернистою структурою і вишуканою палітрою зелених кольорів з незвичайними білими і бежевими вкрапленнями.

Природно, вироби з анортозіту – не економ варіант. Однак їх ціна абсолютно виправдана ексклюзивним зовнішнім виглядом і характеристиками. Таких унікальних і розкішних малюнків немає ні у одного натурального або штучного каменю. Крім зовнішньої краси, Луковецький анортозіт має наступні переваги:

 • Висока міцність;
 • Мінімальна радіоактивність;
 • Водонепроникність;
 • Стійкість до перепадів температур;
 • Простий і легкий догляд;
 • Довговічність.

У компанії «Граніт»® можна замовити високохудожню продукцію з Луковецького анортозіту, яка ідеально облагородить об’єкт або простір, зробить його солідним і ексклюзивним. Власна сировинна і виробнича база забезпечують вигідні оптові і роздрібні ціни.

Вивчивши каталог виробів з Луковецького анортозіту, можна переконатися в їх справжньій і неповторній красі. Замовивши твір архітектури або конструкцію з цього матеріалу, ви отримаєте унікальне рішення, яке ідеально збереже всі свої характеристики на довгі десятиліття. Щоб купити анортозит в потрібних обсягах, зв’яжіться з менеджерами «Граніт»®.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання