Маславський граніт (Verde Oliva)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваVerde Oliva
ПородаГраніт
РодовищеМаславське
Об'ємна вага2710 кг/м3
Водопоглинання0,15%
Міцність на стискання255 MPa
Стираність0,50 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® реалізує Маславський граніт оптом і в роздріб. Одна з наших ключових особливостей – поставка цього матеріалу, без будь-яких посередників, за рахунок чого ви отримуєте можливість купити його за ціною виробника, без додаткових накруток.

Маславське родовище граніту: особливості та використання матеріалу

Ключова особливість цього матеріалу – благородні оливкові (або зеленуваті) відтінки і середньозерниста структура. За рахунок цього при його обробці вдається отримати унікальний малюнок на поверхні, що має неповторні м’які колірні переходи.

За деякими властивостями цей натуральний камінь Маславського родовища схожий з лабрадоритами. Він дуже виграшно виглядає при використанні в зовнішній обробці, а також у внутрішній (особливо з декоративними елементами золотистих кольорів).

У нас ви можете купити граніт Маславського родовища в слябах, а також замовити готові вироби з нього. Компанія «Граніт»® використовує цей камінь для виробництва такої продукції, як:

Крім цього ви можете придбати у нас і масу інших виробів з цього натурального каменю. Можливе замовлення продукції, виготовленої за унікальними проектами.

Маславському граніту визначено 1 клас природної радіації. Це забезпечує можливість його використання для будь-яких видів будівництва без будь-яких обмежень.

Компанія здійснює доставку оптових і роздрібних партій цього натурального каменю по всій території України. Для уточнення особливостей матеріалу і оформлення заявки на придбання потрібних вам обсягів зверніться до фахівців «Граніт»®.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання