Межиріцький граніт (Flower of Ukraine)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваFlower of Ukraine
ПородаГраніт
РодовищеМежиріцьке
Об'ємна вага2600 кг/м3
Водопоглинання0,50%
Міцність на стискання150 MPa
Стираність0,47 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Пропонуємо вашій увазі граніт Межиріцького родовища, який вважається одним з кращих в Україні. За рахунок цього його називають Flower of Ukraine (Квітка України).

Матеріал має основний світло-коричневий колір (він визначається за рахунок того, що основною складовою цього каменю є польовий шпат), до якого можуть домішуватися різні відтінки. Структура – дрібнозерниста. З огляду на зовнішній вигляд і фізичні властивості цього каменю, він визнаний одним з кращих декоративних матеріалів. Важливу роль відіграє і простота обробки, що дозволяє отримати привабливу дзеркальну поверхню, яка виглядає дуже красиво. Також цей камінь добре піддається термообробці, що відкриває широкі можливості щодо його використання.

Граніт Межирічка: особливості, область застосування, асортимент виробів

Компанія «Граніт»® пропонує вам купити цей матеріал без будь-яких посередницьких націнок. Ми реалізуємо оптові та роздрібні партії граніту з доставкою по всій території України.

У нас ви можете купити широкий перелік різних виробів, серед яких:

Крім цього ми пропонуємо замовити і виготовлення продукції за унікальними проектами. Також, звернувшись в нашу компанію, ви можете купити Межиріцький граніт в слябах.

З питань замовлення цього матеріалу і виробів з нього, а також організації доставки оптових і роздрібних партій по Україні звертайтеся до менеджерів компанії «Граніт»®.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання