Мирнянський граніт (Brown Ukraine)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваBrown Ukraine
ПородаГраніт
РодовищеМирнянське
Об'ємна вага2690 кг/м3
Водопоглинання0,13%
Міцність на стискання80-120 MPa
Стираність0,48-0,5 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

На Мирнянському родовищі в Україні видобувається поліхромний граніт з переважаючими світло-зеленими відтінками і чорними вкрапленнями. Фактура каменю (комерційне найменування Brown Ukraine) має специфічний тільки для цього родовища малюнок і колір, що виділяє його з ряду зелених гранітів. Колірна гамма і фізичні властивості матеріалу наближають його до українського лабрадориту, а вироби з нього високодекоративні і володіють великою часткою ексклюзивності.

Область використання Мирнянського граніту

Низький відсоток водопоглинання (0,13%) і мала ступінь стирання (до 0,5 г/см2) роблять Мирнянський граніт одним з кращих матеріалів для виготовлення гранітної бруківки. Клас природної радіації дорівнює 1, і це дозволяє використовувати матеріал у всіх видах цивільного і приватного будівництва. Чудова поліхромна текстура відкривають декоративному каменю двері для внутрішнього оздоблення приміщень, виготовлення архітектурних прикрас.

Вироби з граніту:

Як замовити Мирнянський граніт

Компанія «Граніт»® продає готову продукцію з граніту Мирнянського родовища оптом і в роздріб. Також можливі індивідуальні замовлення всіх видів виробів. Доставка товару проводиться по всій території України, можливий самовивіз продукції. Так як ми самі виробляємо обробку каменю, купуючи у нас, клієнти не переплачують за посередництво у продажу. Ціни на всі види товару по Україні дуже демократичні. За бажанням клієнта, перш ніж зробити замовлення, йому висилається безкоштовний зразок матеріалу, за яким покупець може оцінити якість граніту, а потім зробити заявку на оптову або роздрібну поставку будь-якого виробу з каталогу.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання