Надгробні плити
продукція


Надгробні плити з граніту: виготовлення в Україні

Надгробна плитаПісля відходу близьких людей кожен хоче якимось чином проявити свою любов до них і показати пам’ять. І найочевиднішим виходом з цієї ситуації є гарний благоустрій могили і догляд за нею. Основною деталлю є пам’ятник, але він не має естетичного вигляду без правильно підібраної надгробної плити. Але не тільки зовнішній вигляд плити має значення. Ще один дуже важливий момент – це якість виготовленої деталі оформлення. Ні в якому разі не можна економити на ній, тому як придбання і заміна в подальшому можуть дорого обійтися. Краще спочатку придбати якісну плиту, щоб потім не хвилюватися за її стан. Найбільша в Україні компанія-виробник надгробних плит і аксесуарів для оформлення могил «Граніт»® виготовить, доставить і встановить вироби з будь-якого натурального і штучного каменю.

Тонкощі оформлення

Першим, на чому варто загострити увагу, це звичайно ж на дизайні плити. Вона обов’язково повинна відповідати загальному зовнішньому вигляду могили. Ансамбль буде виглядати акуратно і гармонійно, якщо дизайн окремих елементів виконаний в єдиному стилістичному рішенні. Застава красивого оформлення в першу чергу полягає в поєднанні пам’ятника і надгробної плити. В каталозі є різні варіанти відтінків і фактур гранітних плит. Наступне, на що потрібно зупинити увагу, це на питанні: чи будуть присутні квіти на могилі? І якщо так, то варто вибирати ті надгробні плити, які найбільше підійдуть для цієї мети.

Необхідно також врахувати, як часто буде проводиться догляд за могилою. Якщо це буде відбуватися досить рідко, то краще всього вибирати цільну плиту, або з цікавим ступінчастим дизайном, але без відкритих майданчиків. Це забезпечить захист від зростання бур’яну. Такі плити добре поєднуються з простим гладким мощенням ділянки і пам’ятником одного кольору. Тому варто серйозно поставитися до компонування оформлення могили.

Види і форми

Надгробна плита з гранітуДуже багато варіантів серед всього асортименту мають цікавий дизайн. У деяких моделях є вирізані отвори або ж навпаки додаткові сходи. Вони можуть використовуватися з такими цілями:

  • Для установки ваз під квіти;
  • Щоб класти поминальні солодощі;
  • Годяться під лампадки.

Дуже практично, коли плита має такий куточок, але навіть якщо його немає, то це зовсім не страшно. Є варіанти, які посередині мають виїмку в формі хвилі. Це необхідно в першу чергу для красивого оформлення, а по-друге – туди дуже зручно класти букети зі штучних або справжніх квітів. Це відмінно підходить для тих випадків, коли за могилою не буде постійного догляду.

Як придбати

Після того, як ви визначилися з вибором, необхідно зв’язатися з нашими співробітниками для уточнення деталей замовлення. Якщо необхідно, за бажанням клієнта ми виробляємо установку надгробних гранітних плит. Компанія «Граніт»® дає гарантію на правильну і якісну установку. Оплатити замовлення можна у зручний спосіб, уточнивши можливі варіанти оплати у наших співробітників. Доставка здійснюється також найзручнішим для клієнта варіантом. Всі цікаві для вас питання можна уточнити заздалегідь під час оформлення замовлення і підібрати оптимальні варіанти.