Купити накривочні плити і кришки на паркан

Кам’яні кришки на паркан і стовпи є важливими елементами для облаштування паркану з цегли і каменю. Накривочні плити виконують дві важливі функції:

  1. Подовжують термін експлуатації паркану і захищають огорожу від намокання в результаті дощу і снігу, що може призвести до утворення щілин, тріщин і пустот в паркані і його подальшого руйнування;
  2. Забезпечують естетичний і завершений зовнішній вигляд огорожі. Виконані в тон тротуарної плитки, конструкції огорожі або стін будинку, кришки ефектно доповнюють загальну картину дизайну прибудинкової території;

Широкий вибір високоякісної продукції

Компанія “Граніт™” пропонує купити накривний камінь від виробника за доступною вартості. Великий асортимент готової продукції представлений в зручному каталозі компанії, також ви можете замовити парапетні накривки, плити та дашки на паркан за індивідуальним дизайном. Ми готові розробити для вас ексклюзивні форми витончених виробів з натурального каменю та граніту за доступною вартості.

Компанія пропонує кришки і накривки різних форм і розмірів, включаючи квадратні, прямокутні, круглі, овальні, конусоподібні, а також нестандартної форми. Різноманіття декоративних елементів і відтінків виробів дозволяє створити ідеальне поєднання забору з будинком і навколишнім ландшафтом.

Особливості та переваги компанії “Граніт™”

Підприємство пропонує сертифіковану, високоякісну продукцію власного виробництва, при цьому ціни на накривочні плити є найбільш прийнятними в Україні. Менеджери компанії готові допомогти вам у виборі кам’яних виробів, а також у створенні унікальних зразків виробів з граніту і каменю за вашими ескізами.

Переваги продукції нашого виробництва:

  • Бездоганна якість;
  • Ефектний вигляд;
  • Міцність і довговічність;
  • Прийнятна вартість;

Ми виробляємо парапетні накривки з граніту високої міцності і якості, що гарантує тривалий термін експлуатації кожного виробу і дозволяє створити архітектурну виразність ділянки і будинку. Продукція продається оптом і в роздріб за цінами компанії-виробника, доставка проводиться по всій території України.

Телефонуйте нам, і ми запропонуємо вам великий вибір накривочних плит з граніту і натурального каменю за оптимальною вартістю!