Неражський граніт (Nerazhsky)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваNerazhsky
ПородаГраніт
РодовищеНеражське
Об'ємна вага2660 кг/м3
Водопоглинання0,20%
Міцність на стискання250 MPa
Стираність0,38 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Неражський граніт: опис каменю

Компанія «Граніт»® займається виготовленням і продажем продукції з граніту, видобутого в Неражському родовищі. Ми робимо вироби будь-якого ступеня складності: від стандартних «економічних» до дорогих ексклюзивних, в тому числі за авторськими ескізами та кресленнями замовників.

Співпрацюючи з нами, ви купуєте продукцію з натурального каменю від розробника і виробника безпосередньо, не переплачуєте посереднику, і отримуєте найвищу якість і офіційні гарантії. Компанія «Граніт»® пропонує вироби з натурального Неражського каменю з доставкою по Україні на вигідних умовах для кожного клієнта.

Неражський граніт: особливості та переваги

Даний матеріал являє собою природний камінь з унікальним кольором і характеристиками. Він є поліхромним, тобто має здатність змінювати колір залежно від освітлення. Це темно-зелений камінь без різких вкраплень, який змінює колір від салатових до смолистих відтінків.

Водонепроникність, висока морозостійкість, практично нульовий знос і відмінні можливості термообробки роблять його ідеальним для виробництва всіляких архітектур і конструкцій.

З благородного Неражського граніту виготовляють:

  • Ритуальні пам’ятники та монументи різної складності;
  • Елементи інтер’єрів;
  • Предмети зовнішнього декору;
  • Форми ландшафтного дизайну.

Компанія «Граніт»® спеціалізується на створенні гарних і вишуканих виробів, які відповідають смакам найвимогливіших клієнтів. Вибирайте ескізи продукції з природних каменів або пропонуйте свої проекти. Професійні консультації дизайнерів і майстрів «Граніт»® стануть запорукою успішної співпраці і гарантією прекрасного результату. Ми готові забезпечити поставки будь-яких партій Неражського граніту.