Облицювальні плити компанії «Граніт»®


Купуючи гранітні лицювальні плити на нашому каменеобробному заводі, вам доступні наступні переваги.

Облицювальні плити
продукція


Купити гранітні лицювальні плити в Україні

Облицювальні матеріали зараз дуже різноманітні, але, мабуть, одними з найбільш популярних є саме поліровані облицювальні плити з граніту. Вони використовуються як для зовнішнього, так і для внутрішнього декорування приміщень. Послуги з облицювання фасадів таким матеріалом вже давно завоювала великий попит серед архітекторів і дизайнерів.

Плити з граніту для облицювання будівель відрізняються хорошими технічними параметрами. Цей матеріал досить довговічний, чудово витримує морози, пожежі, є дуже міцним. До того ж з естетичної точки зору, він прекрасно прикрашає будівлю. Будь-який будинок, ресторан, магазин, офіс буде бездоганно виглядати, якщо вибрати саме облицювальний граніт для фасаду. Завдяки такому вибору будівля буде представляти свого власника як респектабельного і успішного.

Види облицювальних плит

Облицювальна плитка з граніту може бути різних розмірів, форми і фактури.

  1. По-перше, виділяють поліровані. З такою поверхнею натуральний камінь набуває красивого блиску. До того ж він відображає об’єкти, що виглядає елітно і сучасно.
  2. По-друге, є плитка з гладкою поверхнею. В цьому випадку матеріал виглядає так, що зовсім не помітні сліди роботи обладнання. Блиск буде менш виражений, однак він як і раніше залишається унікальним.
  3. По-третє, існує плитка зі шліфованою фактурою. При цьому вона буде трохи шорсткою. Видно сліди обробки обладнанням.

Додатково існують вироби з пиляною поверхнею. У цьому випадку вони будуть рівними і трохи шорсткими. На камені будуть видні сліди використання спеціальної алмазної пилки.

Якщо поверхня каменю буде термообробленною, то вона залишається трохи шорсткою і рельєфною через те, що лущиться при впливі високих температур.

Переваги співпраці

Купити гранітні лицювальні плити можна в нашому інтернет-магазині прямо зі складу. У нас дуже великий асортимент різних видів облицювальної плитки з граніту. Крім цього є дуже цікаві варіанти з базальту, габро і лабрадориту.

Вся продукція виготовлена на власній виробничій лінії, тому ціна на облицювальний граніт буде невисокою. Наша торгова марка «Граніт»® має великі виробничі можливості. Для створення плит використовується сировина тільки найвищої якості із застосуванням найновішого обладнання. Компанія має великий досвід роботи в цій сфері, так що ми гарантуємо не тільки вищу якість продукції та сервісу, але і виконання замовлення в раніше обумовлений термін.

Купити облицювальні плити можна як оптом, так і в роздріб. Доставка здійснюється по всіх містах України і за кордон. Варіанти оплати та доставки обговорюються заздалегідь, але ми запропонуємо для вас найоптимальніший метод. Ви будете задоволені співпрацею з нами. Облицювальні плити, які ви купите в нашому інтернет-магазині, можна використовувати для обробки підлоги і стін в приміщенні, а також для оформлення фасадів.