Очеретянський лабрадорит (Galactic Blue)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваGalactic Blue
ПородаЛабрадорит
РодовищеОчеретянське
Об'ємна вага2752-2840 кг/м3
Водопоглинання0,18-0,21%
Міцність на стискання162-172 MPa
Стираність0,76 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Очеретянський лабрадорит: опис каменю

Хочете облицювати стіни у вашому будинку лабрадоритом невимовної краси? Подивіться каталог продукції української торгової марки «Граніт»® і замовте облицювальну плитку.

Лабрадорит з Очеретянського родовища відрізняється від інших своїм неймовірно красивим світінням синіх вкраплень слюдяного виду, ніби дзеркальні шматочки впаяні в поверхню лабрадориту. Навіть назву йому надали відповідну – Galactic Blue. Відрізняючись низьким ступенем стирання і вологопоглинання, цей камінь може застосовуватися в будь-яких видах будівництва як для внутрішньої обробки, так і для зовнішньої.

Якщо такою плиткою оформити підлогу в приміщенні, воно заграє синіми відблисками і буде виглядати надзвичайно вишукано. З цього лабрадориту ми виготовляємо балясини для сходових прольотів, сходи, архітектурні прикраси, садові фігури, кулі. Що б майстри не зробили б з такого каменю, все буде виглядати стильно, дорого, але при цьому елегантно.

Компанія «Граніт»® працює не тільки з готовими виробами, а й з індивідуальними замовленнями, під які майстри створюють спеціальні проекти. Для цього замовник повинен по телефону або при особистій зустрічі з нашим менеджером розповісти про власну ідею, описавши в деталях, яким має бути виріб з лабрадориту. Дизайнери детально розроблять ідею, створять дизайн-проект, і після його затвердження майстри-камнерізчики втілять його в архітектурний об’єкт.

Найприємніший момент покупки полягає в тому, що у нас низькі ціни завдяки тому, що ми також є прямим виробником.

Покупець за дзвінком, вказаним на сайті, може оформити свою покупку цілої партії виробів або одиничного товару. Ми продаємо в роздріб і оптом. Оплачене замовлення ми доставляємо по всіх містах України. Від покупця потрібно тільки правильно і точно вказати адресу доставки.