Огорожі на могилу
продукція


Гранітні огорожі і цоколя від виробника

Гранітні огорожі на могили є найкращим вибором серед інших видів огорож. Можна дуже красиво прикрасити місце поховання за допомогою такого оформлення. Ми пропонуємо безліч красивих варіантів на нашому сайті. Серед великого асортименту компанії «Граніт»® ви гарантовано знайдете відповідний варіант. Будь-які візерунки, форми і навіть товщину огорожі – все це можна вибрати на сайті. Щоб більш точно підібрати необхідний варіант, варто знати деякі тонкощі при вимірі. Без дотримання певних правил можна припуститися помилки, яку дуже складно виправити.

Що необхідно знати

На оформлення могил законом призначаються ділянки різних розмірів. Для родинного поховання стандартними вважаються ділянки розміром 2 х 2,5 метра. Але для одинарної могили передбачаються території поменше – 1,8 х 2 метри. Перш ніж замовляти огорожу, варто повторно заміряти розмір могили. Це позбавить вас від зайвих розтрат і проблем. Адже необхідно дуже точно визначити необхідні параметри забору, якщо він буде не за розміром, то існує ймовірність того, що надгробна плита просто не поміститься в огорожу.

Правила установки гранітних огорож

Гранітні огорожі вимагають до себе трохи більше уваги при установці, ніж ковані. Так як вони є більш вимогливими. Вони не терплять великого механічного навантаження, так як це може відбитися на їх зовнішньому вигляді. Хоч вони і стійкі до пошкоджень, які можуть залишити подряпини, їх все-таки краще уникати. Граніт досить міцний і важкий камінь, але нехтувати обережністю не варто. Такі огорожі закріплюються за допомогою цементної суміші. Це необхідно для їх стійкості і для того, щоб уберегти їх від вандалів. Існує ймовірність, що незакріплену огорожу можуть розбити або просто вкрасти.

Переваги таких огорож

Існує багато позитивних сторін, які якнайкраще характеризують гранітні огорожі. Основні серед них:

  • Естетичний вигляд;
  • Легко миються і очищаються від пилу;
  • Висока міцність.

Три головних властивості добре описують гранітні огорожі. І до того ж, тільки серед них існує настільки великий вибір дизайну. Адже кожен хоче, щоб рідні йому люди, які знайшли вічний спокій, перебували на доглянутому і красивому місці. Саме благоустроєм могили можна найкраще проявити свою любов і вічну пам’ять про близьку померлу людину.

Як замовити

Щоб придбати огорожу, необхідно переглянути каталог і підібрати той варіант, який найбільше підходить під загальне оформлення могили. Важливо, щоб весь ансамбль виглядав гармонійно. Після цього потрібно уточнити розміри і зв’язатися з нашими співробітниками. Оплата замовлення відбувається після повного уточнення всіх деталей. Це може бути переказ на банківський рахунок або будь-який інший варіант. Доставка огороджень здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом: поштовою або кур’єрською службою.