Омел’янівський граніт (Rosso Toledo)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRosso Toledo
ПородаГраніт
РодовищеОмел'янівське
Об'ємна вага2570 кг/м3
Водопоглинання0,28%
Міцність на стискання120-240 MPa
Міцність при згині21 MPa
Стираність0,26 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Омел’янівське родовище граніту дарує нам унікальну породу каменя красивого оранжевого кольору. При детальному розгляді можна побачити візерунок у вигляді ланцюжків темного і чорного кольорів. Камінь має середньозернисту структуру.

Одна з особливостей каменю – можливість обробки багатьма методами. Так, він прекрасно піддається поліровці і термообробці. З давніх-давен Омел’янівський граніт вважається аристократичним матеріалом, його використовували для оформлення меморіалів, площ, адміністративних будівель.

Особливості Омел’янівського граніту

Омел’янівський гранітний кар’єр – досить велике родовище, з якого добувають граніт, природний рівень радіоактивності якого, має першу ступінь, а це значить, що порода може широкого використовуватися в різних областях будівництва без будь-яких обмежень.

З каменю виробляють дрібні декоративні вироби, великі монументи, ритуальну продукцію. Також матеріал застосовується для облицювання фасадів і поверхів, з його допомогою приміщення оформляють всередині.

Як переваги каменю можна виділити:

 • Морозостійкість;
 • Відмінна переносимість перепадів температур;
 • Стійкість до дії вологи;
 • Ударостійкість і стійкість до інших механічних впливів;
 • Прекрасні естетичні якості;
 • Довговічність – вироби з Омел’янівського граніту прослужать десятиліття, не втративши при цьому своїх якостей і зовнішньої привабливості.

Компанія «Граніт»® пропонує купити Омел’янівський граніт за доступною ціною від виробника. Ми реалізуємо продукцію оптом і в роздріб, а підібрати підходящий виріб ви можете з асортименту, представленого на сайті, або зробити індивідуальне замовлення. Доставка здійснюється по всій території України.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання