Основні види надгробних пам’ятників

Основні види надгробних пам’ятників

Дата публікації

Коли з життя йде дорога серцю людина – це справжня трагедія для рідних і друзів, людей, які добре знали покійного. Передати всю біль душі неможливо словами, складно пережити втрату. Але навіть після смерті людини вона залишається в наших серцях, і щоб увічнити пам’ять про нього на могилу встановлюють ритуальний пам’ятник.

Сучасні вироби виробляють з різних матеріалів і користуються найбільшим попитом – граніт і мармур. Майстри використовують унікальні техніки і інструменти, що дозволяють виготовляти надійні, міцні і красиві вироби, що відрізняються стійкістю до негативних впливів ззовні.

Різновиди надгробків

На ринку представлено кілька основних типів надгробних пам’ятників:

  1. Вертикальні надгробки

Виріб складається з декількох елементів: постаменту, арки і квітника. Пам’ятники на одного ставляться до стандартних виробів. Для додання надгробку індивідуальності застосовуються такі елементи, як різьблені роботи, гравірування та інші прийоми. Майстер використовує спеціальні техніки для додання оригінальності, закінченого вигляду.

Вертикальні моделі на одного можуть бути виконані в різних стилістичних напрямках і формах. Характер художніх компонентів, покликаних прикрасити виріб, багато в чому залежить від побажань замовника.

Ціна вертикального меморіалу може варіювати в залежності від габаритів компонентів надгробку, від використовуваного матеріалу і складності художної складової.

  1. Горизонтальні надгробки

Цей тип часто використовується для монтажу на подвійному похованні. У набір включені: постамент, надгробна плита, квітник. Виріб проводиться відповідно до вимог і побажань замовника, може бути оснащено різними художніми елементами. Подвійні пам’ятники доповнюються гравіюванням з датами народження і смерті, портретами покійних і т.д. Вартість виробу залежить від розмірів і кількості художніх елементів.

  1. Меморіальні комплекси

Елітні меморіальні комплекси – вироби, що включають в себе повне облаштування могили. В повноцінний комплекс включені: надгробна плита, лавки і стіл, вази та інші елементи. Вартість елітного облаштування могили багато в чому залежить від кількості використовуваних елементів, – чим їх більше, тим вище ціна. Однак, подібне рішення швидко окупається, так як набагато вигідніше один раз замовити комплекс, ніж після купувати необхідні предмети окремо. Зазвичай всі деталі комплекту монолітні, тому пам’ятник відрізняється високою міцністю і стійкістю.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!