Осниківський лабрадорит (Irina Blue)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваIrina Blue
ПородаЛабрадорит
РодовищеОсниківське
Об'ємна вага2790-2900 кг/м3
Водопоглинання0,03-0,11%
Міцність на стискання131-174 MPa
Стираність0,69-0,74 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Осниківський лабрадорит: опис каменю

Хочете замостити свій двір навколо заміського будинку? Може, вам потрібно облагородити територію перед офісом?

Лабрадорит, що видобувається на Осниківському родовищі, чудово підходить для мощення доріжок, території біля будинку, біля офісів, де прохідність дуже висока. Камінь з цього родовища є найпопулярнішим в Євразії, тому що є лабрадоритом вищого сорту.

В компанії «Граніт»® ви знайдете якісну лабрадоритову плитку, яка має дробосторну обробку, розміром 30x30x30 (см), 40x30x30 і ін. Завдяки низькому стиранню ця плитка прослужить довгі роки, не дивлячись на дощ і тріскучі морози, тому що лабрадорит відрізняється низьким ступенем водопоглинання.

Ми пропонуємо плитку гладку і з шорсткою поверхнею, пиляну і колоту бруківку, бортовий камінь для огорож і парапетів. А покупець вибирає відповідно до своїх цілей.

У нашій компанії можна купити балясини, сходи, фонтани з лабрадориту за низькою ціною, тому що вони від виробника, і немає ніяких посередників.

Осниківський лабрадорит використовують не тільки для виготовлення плитки для мощення доріжок, але і для створення надгробків і могильних пам’ятників. У нашому магазині є готові пам’ятники, але ми готові виконати індивідуальне замовлення по ТЗ замовника і з урахуванням його переваг.

Зателефонуйте нам і розкажіть, яка у вас ідея з приводу пам’ятника: яким він повинен бути, про що повинен говорити. Наші майстри в лічені дні підготують дизайн-проект. Затверджений проект швидко буде втілений в той пам’ятник або надгробок, який ви хотіли б встановити на могилі покійного.

Ми пропонуємо вироби і для оптових продажів, і в роздріб. Ви купуєте, а ми доставляємо виріб за названою адресою в Київ або в будь-яке назване місто України.