Пам’ятники з червоного граніту: особливості

Пам’ятники з червоного граніту: особливості

Дата публікації

Встановити пам’ятник на могилі – це зберегти пам’ять про свою близьку людину на довгі роки. Такий візуальний образ буде гріти душу, адже прийшовши до місця останнього спочинку, можна буде звертатися не до гірці землі, а до рідного зображення. Коли перша біль втрати пройшла потрібно зробити вибір матеріалу для пам’ятника. І якщо стандартні гранітні плити встановлювати не хочеться, а кошти дещо обмежені, підійде червоний граніт.

Властивості червоного граніту

Камінь червоний гранітЧервоний граніт добувають всього в декількох родовищах переважно в Індії та Україні. Від місця і регіону видобутку залежить його зовнішній вигляд – він може бути як смугастим, так і точковим з вкрапленнями чорного і інших кольорів. Такі вкраплення бувають різного розміру і форми, що впливає на візуальне сприйняття.

Важливо! На червоному, як і на іншому кольоровому граніті не гравірують портрет. Все тому що його просто не буде видно, а якщо точніше, то контури будуть слабо помітні. Варіант рішення – використання інших за кольором грантів чи інших прийомів.

Властивості червоного граніту в кращому вигляді покажуть, чому його використовують для пам’ятників. конкретніше:

 • Міцність – він один з найміцніших каменів у світі. Навіть витончений пам’ятник з граніту не постраждає від зовнішніх негативних факторів.
 • Малюнок і властивості не втрачаються десятиліттями – зовнішній вигляд залишається первинним.
 • Не змінюється під впливом температури, в тому числі перепадів.
 • Має необхідну стійкість до механічних впливів.
 • Камінь не вимогливий у догляді – за рахунок цього вдасться підтримувати пам’ятник у порядку при мінімальних зусиллях.

Особливості

За популярністю червоний граніт поступається тільки чорному. А все тому що з нього можна створювати не тільки пам’ятники, а й інші атрибути. Вважається що простоїть без видимих ​​пошкоджень пам’ятник з червоного граніту, щонайменше, сторіччя. Також привабливе то що червоний граніт піддається обробці, тому з нього виходить створити статуї і хитромудрі барельєфи.

Варто пам’ятати, що вага такого пам’ятника велика, тому звертатися за його замовленням потрібно не раніше ніж через рік після похорону. Цей час потрібний для усадки землі. Доручати установку його також варто фахівцям, адже незважаючи на високу міцність граніт є крихким матеріалом.

Чому варто вибрати червоний граніт

Пам’ятники створюються не для померлих, а для живих як підтвердження їх скорботи. На користь вибору гранітного виробу саме з такого матеріалу відіграють такі чинники:

 1. Сувора краса. Нею відзначаються всі композиції з червоного граніту з іншими матеріалами і кольорами. З червоного граніту часто роблять монументи для державних діячів і відомих особистостей.
 2. Він простий в догляді. Не менш популярний мармур зажадає від родичів регулярного догляду, саме в цьому вигідна відміна граніту червоного відтінку.
 3. Варіації кольорової палітри. Незважаючи на те що видобувається червоний граніт в обмеженій кількості родовищ, він має багато варіантів колірного виконання.

Популярні форми

Червоний граніт зручний в обробці, тому з нього створюють рельєфні конструкції і складні за формою ексклюзивні пам’ятники. Серед них часто замовляються:

 • Серце. Червоне гранітне серце скаже більше слів.
 • Ангели. Їх вирізання в граніті не буде проблемою. Можна експериментувати з розмірами і виглядом ангела.
 • Сімейні монументи. Економічно вигідно замовити один пам’ятник для літніх батьків або бабусь-дідусів.

Пам’ятник з червоного граніту здатний показати не тільки вашу скорботу, але й звернути на себе увагу і тим самим гарантувати, що ваш близький не опиниться в забутті.

Фото надгробків з червоного граніту

В нашій виробничій компанії ви можете купити будь-яку ритуальну продукцію з даного каменю, для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Нижче ви також можете подивитися фото застосування монументів червоного кольору.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!