Пам’ятники з габро – елегантні і довговічні надгробки

Пам’ятники з габро – елегантні і довговічні надгробки

Дата публікації

Габро – це матеріал, який найбільш часто використовується при виготовленні ритуальних пам’ятників на могилу. За своєю суттю це магматична гірська порода, до складу якої входить мінерал плагіоклаз. Такий камінь може мати характерну грубозернисту і середньозернисту фактуру.

Переваги пам’ятників з габро

Надгробки з цього матеріалу мають безліч переваг, а саме:

 1. Пам'ятник габроВисокі характеристики. Пам’ятники стійкі до серйозних механічних впливів, що забезпечує тривалість їх використання.
 2. Стійкість до впливу підвищеної вологості і постійних опадів. З плином часу надгробок не змінює свій початковий відтінок.
 3. Привабливий вигляд і благородна фактура. Ми пропонуємо вам придбати монументи різних форм, які стануть гідною пам’яттю про вашу близьку людину.
 4. Доступна вартість. Пам’ятники з габро обійдуться дешевше, ніж ритуальні вироби з інших дорогих порід граніту і мармуру.
 5. Можливість нанесення лазерного гравірування – ще одна характерна перевага габро. З цього матеріалу іноді робляться спеціальні накладки на ті пам’ятники, на які неможливо нанести гравіювання.
 6. Обробка виробу можлива тільки на спеціальному автоматизованому обладнанні, що виключає ризик пошкодження каменю і появи подряпин. Проте, породу легко шліфувати, надавати їй потрібні форми і фактуру. За рахунок цього габро також користується популярністю у творців ритуальної продукції.

Особливості надгробків з габро

Стандартний колір цієї породи – чорний (за рахунок цього габро іноді називають чорним гранітом). Традиційний матеріал має характерні вкраплення сірого кольору, які добре помітні на відполірованому камені.

У компанії «Граніт»® ви можете замовити пам’ятники з габро будь-якого ступеня складності. Ми пропонуємо стандартні прямокутні надгробки з православною символікою, мусульманські пам’ятники, пам’ятники складних фігурних форм і будь-якої величини.

За бажанням клієнта на поверхню можливе нанесення гравіювання, наприклад, зображення померлого або епітафії. Ми виготовляємо пам’ятники з габро з обробкою з інших порід, які гармонійно виглядатимуть на темній поверхні.

Наші переваги

Нижче наведені основні причини, за якими рекомендується замовити пам’ятник з цієї гірської породи в нашій компанії:

 1. При виготовленні монументів майстри використовують натуральні гірські породи, які ретельно сортуються. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в міцності і довговічності ритуального пам’ятника.
 2. Можливість виготовлення конструкцій будь-якого розміру і форми, в тому числі дитячих пам’ятників, надгробків для двох, пам’ятників зі складним гравіюванням.
 3. Ви можете замовити надгробок з установкою професіоналами, які проведуть всі необхідні роботи.
 4. На пам’ятники і установку надається гарантія від виробника, що дозволить також не сумніватися в надійності виробу.
 5. Доступна вартість. В ході попередньої консультації ми обов’язково підберемо надгробок, який буде відповідати вашим фінансовим можливостям. На деякі види пам’ятників надаються вигідні знижки.

Таким чином, ритуальні пам’ятники з габро – це монументи темного кольору з характерною структурою, які відрізняються довговічністю і привабливим виглядом. Для замовлення продукції зателефонуйте нам по телефону: менеджер обов’язково допоможе вам.

Пам'ятники габро

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!