Пам'ятники з серцем
продукція


Пам'ятники з серцем - проявіть останню турботу

Людина, як відомо істота кінцева, принаймні в своєму фізичному прояві. Однак ми як правило намагаємося не замислюватися про ці речі, поки хто-небудь з родичів чи друзів не піде від нас назавжди. У такі моменти ми все ще можемо багато чого зробити в його честь.

Одна з форм прояву поваги полягає у впорядкуванні могильної ділянки, адже це останній притулок для його тіла, і саме виходячи зі стану могили і всієї іншої території, кожен буде бачити, наскільки ви цінували і продовжуєте цінувати покійного.

З яких матеріалів найкраще встановлювати монумент?

Сьогодні існує маса варіантів оформлення пам’ятників, починаючи матеріалами, і закінчуючи формами. Що стосується першого, то при виготовленні можуть використовуватися натуральні (граніт, габро, лабрадорит, мармур і т.д.), а також штучні полімерні речовини.

Для того щоб раз і назавжди вирішити питання з пам’ятником, і не встановлювати заново його після першого року або двох, найкраще буде замовляти виріб тільки з натурального каменю. Сьогодні найбільш популярним у всіх відносинах є граніт. Настільки високий рівень затребуваності він отримав, в першу чергу, завдяки поєднанню вищого рівня міцності разом з відносно нескладною обробкою.

Гранітний пам’ятник може стояти десятки і навіть сотні років без будь-яких втрат якості. Йому абсолютно не страшні ніякі перепади температур, дощ, сніг, мороз, спека та інші явища. Якщо монумент встановлено, згідно допустимим нормам і правилам, з ним нічого не трапиться.

Справжній символ любові

Якщо ви бажаєте вибрати не просто якісний, але також і дуже оригінальний монумент, одним з найкращих варіантів буде встановити пам’ятник у вигляді серця. Така форма знайома всім нам ще з дитинства, і вона є, перш за все, символом любові. Такий виріб буде говорити кожному, хто його побачить, що ви любили і продовжуєте любити цю людину, а значить, він був дійсно хорошим, раз заслужив таку увагу навіть після відходу з цього світу.

Сьогодні ви можете вибрати величезну кількість пам’ятників у формі серця самих різних розмірів, з безліччю різних особливостей і нюансів. Просто прикиньте, який варіант буде найкраще саме у вашому випадку, в першу чергу, виходячи з місця розташування могили і самого кладовища.

Замовляйте пам’ятник з серцем на найвигідніших умовах

Для того щоб не просто отримати виріб найвищої якості, який простоїть дуже багато років без будь-яких проблем, але ще й при цьому заощадити гроші, звертайтеся в компанію «Граніт»®. Тут вас чекають тільки кращі умови за найнижчими цінами. Все це можливо через те, що ми є самі собі господарями, а саме, не тільки продаємо готові вироби, але також і самі повністю їх виготовляємо. З цього випливає той факт, що ви отримуєте пам’ятники за допомогою прямих продажів без участі будь-яких посередницьких ланок, що самим прямим чином позначається на кінцевій вартості продукції.

Крім того ми доставимо пам’ятник в будь-яке місце України, а також повністю самостійно встановимо його. Все це супроводжується довгостроковою гарантією якості, і якщо протягом цього часу з монументом що-небудь трапиться, ми все відремонтуємо абсолютно безкоштовно. Звертайтеся до нас, і ви побачите, що таке справжня якість мінімум на десятки років.

Для того щоб підібрати найбільш прийнятний варіант, перегляньте каталог на нашому сайті, а якщо вам нічого з цього не підходить, наші фахівці виготовлять пам’ятник у вигляді серця на замовлення, виходячи з ваших побажань.