Переваги гранітної плитки для мощення

Переваги гранітної плитки для мощення

Дата публікації

Останнім часом при облаштуванні заміських ділянок все більше уваги приділяється ландшафтному дизайну, в якому важливе значення відіграє акуратне оформлення території доріжками і майданчиками. Сьогодні в цих цілях, як правило, використовується плитка з природного каменю, що дозволяє не тільки створити надійне і довговічне покриття, зручне для пересування, але і є оригінальним декоративним елементом ділянки. Витісняють плити мощення і традиційне асфальтування під’їзних доріг і тротуарів в міських умовах.

Гранітна плитка – стильно, надійно, зручно

Гранітне мощення

Популярність, яку все більше завойовує плитка для мощення, пояснюється масою переваг, одержуваних при використанні цього матеріалу:

  • В першу чергу доріжки та майданчики, викладені з тротуарної плитки, відрізняються прекрасними експлуатаційними характеристиками. Таке покриття практично не схильне до зносу і стирання, стійке до досить серйозних навантажень і механічних ударів. Крім того, гранітна плитка, укладена відповідно до технології, легко витримує сезонні перепади температур від літньої спеки до зимових морозів.
  • На відміну від більшості дорожніх полотен бруковане покриття екологічно безпечно. Тротуарна плитка виготовляється з натурального каменю, тому полотно не розм’якшується під дією сонячних променів і не виділяє небезпечних і шкідливих речовин.
  • Важливим фактором є і більш привабливий зовнішній вигляд покриття з гранітної плитки. Сьогодні можна знайти велику різноманітність виробів за розміром, кольором, фактурі і малюнку, що дозволяє втілювати в життя самі оригінальні дизайнерські ідеї.
  • Зручність в експлуатації забезпечується технологією укладання тротуарної плитки, при якій шви між панелями заповнюються піском. В цьому випадку вода не затримується на поверхні дорожнього полотна, а безперешкодно просочується в землю.
  • Укладання тротуарної плитки займає мало часу навіть при роботах на великих площах і доступна непрофесіоналам. При необхідності проведення підземних робіт, наприклад, в разі прокладки комунікацій, плити мощення легко демонтуються, після чого укладаються на місце без втрати естетичного вигляду.
  • Мощене покриття досить довговічне і може прослужити до 15 років, при цьому піддається місцевому ремонту з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами.

Але, мабуть, головною перевагою гранітної плитки є бюджетна ціна матеріалу і прийнятні витрати на проведення необхідних робіт. Завдяки низькій вартості вихідної сировини та високотехнологічного виробництва, оснащеного сучасним обладнанням, забезпечується прийнятна собівартість виробів. А за рахунок простоти укладальних робіт можна заощадити на витратах по монтажу. Ці два фактори позитивно позначаються на ціні брукованого покриття, роблячи його не тільки оригінальним і красивим, але і вкрай вигідним і довговічним варіантом дорожнього полотна.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!