Переваги гранітних пам’ятників

Переваги гранітних пам’ятників

Дата публікації

Пам’ять – все, що залишається з нами після відходу з життя близьких людей. У такі моменти хочеться закарбувати їх риси, лик, щоб був пізнаваний через десятки років. Надгробні пам’ятники – вироби, службовці поколіннями – це можливо завдяки не тільки гарному зовнішньому вигляду, але і міцному, високоякісному матеріалу.

Граніт – міцний і надійний камінь

Замовляючи надгробний пам’ятник, варто уважно підійти до питання вибору матеріалу. Для нашого клімату важливо, щоб він витримував різні погодні умови, як мороз і спекотне літо, так і опади, пориви вітру. Надгробні пам’ятники з граніту – один з кращих варіантів для створення якісного виробу!

Граніт, на відміну від мармуру, більш трудомісткий при обробці, що впливає на вартість виготовлення, але міцність і довговічність цієї породи з лишком перекриває цей незначний недолік. Сьогодні в асортименті представлений великий перелік колірних варіантів граніту – оптимальне рішення для реалізації складних ескізів.

Гранітний пам’ятник здатний простояти, не втративши свою привабливість, кілька століть. Через високий рівень міцності майстри при обробці використовують спеціальне обладнання. Написи на виробі залишаються чіткими на поверхні каменя, він не кришиться і не відколюється по краях.

Якщо мармур здатний простояти на відкритому повітрі не більше півстоліття, то гранітний надгробок буде виглядати немов новий через кілька століть.

До основних переваг граніту можна віднести:

  • Низький рівень водопоглинання;
  • Висока теплопровідність, стійкість до низької температури;
  • Гарна щільність;
  • Граніт стійкий до стирання;
  • Природний матеріал стійкий до негативного впливу абразивних речовин;
  • Не має потреби в регулярному, складному догляді;
  • З граніту виготовляють не тільки надгробні пам’ятники, а й огорожі, барельєфи та інші вироби;
  • Вартість гранітного пам’ятника трохи нижче, ніж ціна, наприклад, надгробку з мармуру, що пов’язано з крихкістю останнього;

Великий вибір колірних варіацій природного матеріалу, можливість втілити в життя будь-які ескізи, міцність, довговічність, гарний зовнішній вигляд і відносно невисока ціна – фактори, які роблять граніт одним з кращих матеріалів для створення надгробного пам’ятника. Це прекрасна можливість зберегти пам’ять про кохану людину для його рідних і нащадків.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!