Переваги підвіконь з каменя: вибираємо матеріал грамотно

Переваги підвіконь з каменя: вибираємо матеріал грамотно

Дата публікації

Сировиною для виготовлення підвіконь зазвичай служать дерево, пластик, метал або камінь. Не всі зразки однаково хороші в роботі і експлуатації. Наприклад, метал «працює» довго, але має низькі естетичні характеристики, дерево всім добре, але вимагає дорогого догляду, у пластику головна перевага – ціна, в іншому він поступається всім зразкам. За інших рівних, майстри віддають перевагу натуральному каменю. Його переваги очевидні.

Плюси «кам’яних» виробів або як зробити підвіконня на століття

Кам'яне підвіконняЧим же так гарні підвіконня з каменю, якщо в 7 випадках з 10 саме їх радять досвідчені фахівці? На щастя, плюси кам’яних зразків настільки очевидні, що навіть обиватель сформулює їх без утруднень. Підвіконня з натурального каменю незмінно радують користувачів:

  • Довговічністю – термін служби «кам’яного» підвіконня більше 50 років;
  • Високою міцністю – матеріал не доступний для подряпин і забруднення;
  • Термостійкість – випадково впала сигарета не зіпсує підвіконня;
  • Естетичністю – таке підвіконня стане прикрасою будь-якого будинку;

Як правило, для виробництва якісного підвіконня з каменю вибирають граніт. Доступність матеріалу визначила низьку ціну на вироби з натуральної сировини. Замовити продукцію можна на підприємстві повного циклу. Такий підхід скоротить терміни виконання і кінцеву вартість.

Виробництво виробів з натурального каменю повного циклу

Наявність власного кар’єру, грамотне розміщення продуктивних сил, продумана логістика вигідні перш за все покупцеві. Коли у постачальника «все своє» кінцевому споживачу не доводиться переплачувати. Замкнутий цикл виробництва – ось запорука низької ціни товару.

Хочете заощадити? Купуйте вироби з натурального каменю в компанії «Граніт»®.

Власний багатий кар’єр, висока якість граніту, налагоджена система доставки, сучасна високотехнологічна лінія – такі «секрети» справжнього майстра.

Хочете дізнатися більше? Телефонуйте.

Менеджери відділу продажів розкажуть, скільки коштують підвіконня з каменю та як можна отримати знижки на опт. У нас немає секретів від замовників. Ми готові запропонувати на вибір велику кількість відтінків сировини і значний асортимент зразків готових форм з каталогу.

Потрібно щось особливе? Наші майстри виконають виріб за індивідуальним ескізом.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!