Переваги покупки пам’ятника від виробника

Переваги покупки пам’ятника від виробника

Дата публікації

Ритуальні пам’ятники – це дорогі і якісні вироби, які встановлюються на могилу як данину пам’яті про померлу близьку людину. Після смерті родича чи друга далеко не всі в змозі займатися організацією похорону і установкою надгробку, в зв’язку з чим великий ризик звернутися до недобросовісних людей і придбати неякісний товар.

У каменеобробної компанії «Граніт»® ви можете замовити надійні пам’ятники з різних порід граніту, які відрізняються міцністю і довговічністю. У власності підприємства – кар’єр, на якому наші фахівці добувають цінні породи, а також цех з обробки каменю з автоматизованим обладнанням.

Чому вигідно купити гранітний пам’ятник від виробника?

Виробництво каменю для пам'ятника

Нижче наведені основні переваги покупки надгробку без посередників:

  1. Ми не співпрацюємо з агентствами та іншими посередниками, пропонуючи пам’ятники безпосередньо покупцям, відразу після виробничого процесу. Це істотно знижує вартість надгробків, у клієнтів є можливість замовити продукцію без націнок.
  2. Ретельний контроль кожного етапу виробництва. У компанії працюють фахівці, відповідальні за добування гірських порід, їх сортування, попереднє опрацювання, моделювання пам’ятників, фінішну обробку і так далі. Кожна стадія контролюється, що виключає можливість випуску бракованих виробів.
  3. Велика сировинна база. Ви можете придбати пам’ятники з різних порід, чорного, червоного, коричневого, рудого і інших відтінків, з великими або невеликими вкрапленнями.
    Можливість виготовити пам’ятник складної або нестандартної форми відповідно до побажань клієнта. Для цього ми попередньо моделюємо монумент за допомогою комп’ютерних програм, що дозволяє покупцеві отримати достовірну уяву про готовий виріб.
  4. Офіційна гарантія від виробника. Ми надаємо гарантію на пам’ятники з повним пакетом документації та сертифікатами. Гарантійний термін від нашої компанії складає 30 років.
  5. Робота за договором. Після розробки проектної документації і узгодження необхідних деталей між представниками компанії і клієнтом укладається договір, в якому прописується вартість пам’ятника з установкою, гарантійний термін, особливості, терміни виконання робіт і відповідальність продавця. Це дозволяє юридично захистити ваші інтереси.

Таким чином, покупка ритуального пам’ятника від виробника – це вигідне рішення, яке дозволить вам отримати якісний і довговічний виріб. Пам’ятники від нашої компанії будуть зберігати свій презентабельний вигляд десятиліттями, до того ж вони відрізняються простотою догляду, різноманітністю форм, видами обробки і розмірами.

Як замовити пам’ятник від виробника?

Обробка каменя для пам'ятникаЩоб придбати монумент, відвідайте наш офіс, вивчіть каталог порід і форм надгробків. Після цього ви можете вибрати готовий варіант або доручити нашому співробітнику розробити 3Д-модель.

Стандартний термін виготовлення продукції – один місяць. Якщо ви замовили меморіальний комплекс, який включає в себе складні елементи, термін виготовлення може збільшуватися до 4 місяців. Зверніть увагу: зовсім не обов’язково забирати надгробок відразу після його виробництва. Пам’ятник може зберігатися у нас на складі до п’яти років.

Таким чином, якісні надгробки від виробника – це красиві вироби з натурального каменю, які додадуть місцю поховання завершений вигляд.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!