Первомайський граніт (Brown Skif)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваBrown Skif
ПородаГраніт
РодовищеПервомайське
Об'ємна вага2740-2770 кг/м3
Водопоглинання0,13-0,24%
Міцність на стискання149-172 MPa
Міцність при згині21 MPa
Стираність0,26 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Придбати вироби з граніту Первомайського родовища і замовити нестандартні елементи для будівництва та оздоблення можна, звернувшись в компанію «Граніт»®. Первомайський гранітний кар’єр – витягує породу шляхом розпилювання кам’яних брил великим алмазним лезом. Це дозволяє зберегти високу якість матеріалу, уникнути появи мікротріщин і підвищити характеристики.

Первомайський граніт має низку переваг:

 • Він має високу стійкість до механічних навантажень;
 • Не боїться перепадів температур, а також впливу агресивних речовин і вологи;
 • Багата колірна гамма і красива грубозерниста текстура каменю відмінно підійде для застосування в інтер’єрі та екстер’єрі;

Компанія «Граніт»® виробляє предмети будь-яких нестандартних форм і розмірів з цієї породи. Вироби з натурального каменю є екологічно чистими, міцними, безпечними і довговічними. Термін служби елементів становить понад 100 років. Такі показники роблять дану сировину придатною для виготовлення сходів, облицювання фасадів, будівництва доріг, облаштування присадибної території, а також для оформлення інтер’єру.

Компанія здійснює доставку продукції в усі міста України. Завдяки наявності власних виробничих ліній купити Первомайський граніт можна за привабливими цінами. Ми реалізуємо товар великим оптом, а також у роздріб. Всі вироби відповідають стандартам якості і вимогам безпеки (в тому числі радіаційної).

Висока кваліфікація майстрів дозволяє виконувати найскладніші замовлення і мінімізує ризик виникнення виробничого браку. Купити типову готову продукцію, задати будь-які питання про умови оплати і доставки можна на нашому веб-сайті.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання