Купити підвіконня з каменю в Україні

Вироби з каменю здавна викликали асоціацію з багатством і знатністю: кам’яні будинки могли собі дозволити лише найзаможніші люди, що володіють титулами і впливом. Вироби з дорогоцінних і напівкоштовних каменів були предметом штучної роботи.

Сучасний світ переживає пік ери пластика і різних полімерних матеріалів, але розкіш натурального каменю як і раніше залучає погляд, тому підвіконня з граніту – це відмінний вибір для тих, хто цінує якість і красу.

Звідки приходить натуральний камінь?

Видобуток природного каменю завжди був трудомісткою процедурою, але сьогодні вже ніхто не займається такою роботою вручну. На зміну робочим прийшли технології. Всього є три методи вилучення цінних сортів каменя:

  1. Метод підриву порід. Найпоширеніший через дешевизну, але самий нераціональний. Від великих шматків відпилюються плити потрібного розміру, але до 30% каменю стає марним через мікротріщин і йде у відходи;
  2. Відколювання повітряною подушкою. У пророблений в породі отвір нагнітається повітря під великим тиском до відколу потрібного пласта. Також викликає ушкодження каменю;
  3. Метод каменеріза. Найбільш ощадливий, хоч і дорогий в застосуванні. Дозволяє добувати камінь найкращої якості;

Підвіконня з граніту: розкіш чи зручність?

На подібні вироби може йти тільки камінь, видобутий за методом каменеріза, щоб бути абсолютно впевненим у відсутність відколів, мікротріщин та інших дефектів. Підвіконня з натурального каменю стильні і зручні в повсякденному житті. Мода на них виникла в період розквіту котеджного будівництва, як слідування західним стилем. Не менший інтерес виявляють до цього елементу і власники сучасних квартир. Гранітні підвіконня виконують всі вимоги до функціональності, вони на порядок міцніше пластику і дерева, довговічні і просто приємні на погляд і дотик. При всіх очевидних ознаках стильності, переважна частина клієнтів схиляється до того, що це приємна необхідність.

Де можна купити гранітний підвіконня?

Кращий варіант для подібної покупки – це звернутися до фірми, яка займається всім технологічним процесом: від видобутку природного каменю до готового виробу. Визнаним лідером ринку України є фірма “Граніт™”. Центральний офіс компанії розташований в Києві, але ви можете вибрати і купити гранітний підвіконня на сайті компанії. Відділ продажів укладає договори не тільки на оптові партії, але і працює в роздріб в індивідуальному порядку. Прямий контакт з виробником дозволить вам придбати якісні вироби з натурального каменю за дивно низькою ціною. Здійснюється доставка по всій Україні.

Види підвіконь з цільного каменю

Якість вихідного матеріалу гарантує фірма-виробник, але ось дизайн і сорт каменю клієнту необхідно вибрати, спираючись на свої переваги. Вибір тут широкий:

  • Шляхетний чорний граніт;
  • Червоний яскравий граніт;
  • Інтригуючий зелений граніт;
  • Популярний сірий граніт;

Індивідуальний підхід

Уважно дивіться каталог, не соромтеся побачити своїми очима потрібний відтінок: кожне родовище з 69 наявних дає свій неповторний візерунок.

На додаток до моделей, каталог покаже велику кількість фігурних фасок всіх відтінків. Гранітні підвіконня мають стандартні розміри, але фірма із задоволенням розробить індивідуальний проект спеціально для вас. Компанія “Граніт™” працює із замовленнями будь-якого ступеня складності.

Зробити вигідну покупку можна на офіційному сайті фірми, де на підвіконня з каменю ціна є привабливою для клієнта. Телефонуйте, менеджер відповість на будь-які запитання.