Північно-Танський граніт (Greenish Tansky)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваGreenish Tansky
ПородаГраніт
РодовищеПівнічно-Танське
Об'ємна вага2670 кг/м3
Водопоглинання0,3%
Міцність на стискання220 MPa
Стираність0,1 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® пропонує до продажу вироби з граніту Північно-Танського родовища власного виробництва. У нас ви можете замовити продукцію оптом і в роздріб для облаштування майданчиків біля будинку, офісу, комерційної або муніципальної будівлі, оздоблення фасадів, мощення доріжок. Ми реалізуємо як вже готову продукцію, так і робимо вироби з Північно-Танського граніту під замовлення.

Особливості граніту Північно-Танського

Північно-Танський граніт добувають біля ж/д станції Поташня в Черкаській області Уманському районі недалеко від Танського родовища (біля однойменного села). Ці два сорти граніту часто плутають. При цьому Танський граніт (GG10) має дрібну зернистість неправильної форми з сірим або сіро-кремовим відтінком, а Північно-Танський (GG9) без вираженої зернистості з плавним сіро-кремовим відтінком і/або коричнево-червоними вкрапленнями.

Північно-Танський граніт використовується для виготовлення:

Північно-Танський граніт відноситься до другого класу радіоактивності, тому рекомендується використовувати його для зовнішнього облицювання і мощення.

Greenish Tansky GG 9 має високі фізико-механічні властивості, що робить вироби з нього довговічними, високоміцними. Так, камінь:

 • Не боїться вологи і високих температур;
 • Стійкий до механічних впливів і навантажень;
 • Не втрачає з часом колір;

До складу граніту Північно-Танського родовища входять: плагіоклаз, мікроклін, біотит і кварц, що робить поверхню привабливою. Ми виробляємо з каменю будь-які вироби одним з методів: пиляння, шліфування, полірування, лощіння, термообробка, – з урахуванням поставлених завдань до отримання блиску і фактури поверхні.

Замовити вироби з граніту Північно-Танського у нас ви можете з доставкою не тільки по Києву, але і по всій Україні. Ми готові узгодити всі деталі по телефону або при особистій зустрічі.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання