Покостівський граніт (Grey Ukraine)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваGrey Ukraine
ПородаГраніт
РодовищеПокостівське
Об'ємна вага2740 кг/м3
Водопоглинання0,24%
Міцність на стискання220 MPa
Стираність0,64 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® пропонує купити Покостівський граніт і всілякі вироби з нього за розумною ціною. Вас здивує різноманітність форм і розмірів, а також оригінальність дизайну. У нас ви зможете вибрати ексклюзивний готовий товар, або оформити індивідуальне замовлення.

Працюємо з приватними і корпоративними клієнтами, оптом і в роздріб, на регулярній і разовій основі. І, незважаючи на те, які умови підходять вам, ви завжди отримаєте найвигідніші умови і продукт високої якості. Здійснюємо доставку по всій території України.

Відмінні риси Покостівського граніту

Покостівське родовище граніту – це природне джерело якісного матеріалу для виробництва колон, обелісків, постаментів та ін. Добутий камінь являє собою монолітний гранітний блок високої міцності.

Крім твердості граніт Покостівка має цілий ряд переваг:

 • Зносостійкий щодо механічного та хімічного впливу;
 • Легкий в обробці;
 • Володіє стабільним кольором;
 • Має дрібно і середньозернисту структуру;

Крім відмінних природних фізичних властивостей, викопне Покостівського гранітного кар’єру володіє елегантним сірим кольором. Це робить його привабливим зовні.

Всі ці фактори говорять про те, що купуючи у нас вироби з Покостівського граніту, можна бути впевненим в їх практичності, красі і довговічності.

Вартість

Ціна на Покостівський граніт залежить від декількох умов: віддаленість родовища, складність кінцевого виробу, адреса доставки, обсяг замовлення.

Ми гарантуємо гнучкі умови і лояльну цінову політику. У нас реально купити якісний товар і при цьому істотно заощадити.

Продукція

Наша компанія пропонує замовити або купити готові продукти з Покостівського гранітного каменю:

Переваги співпраці з нами

«Граніт»® – це команда професіоналів з багаторічним досвідом. Вони досконало володіють специфікою галузі: створюють воістину унікальні і довговічні вироби з Покостівського граніту. Ми відповідально ставимося до своєї справи: працюємо виключно з безпечною і екологічно чистою сировиною.

Наші клієнти не просто купують у нас граніт Покостівка, вони стають постійними замовниками, дають рекомендації партнерам. Співпрацювати з нами:

 • Вигідно. Наші співробітники – це злагоджений механізм, який практично не дає збоїв. Ми регулярно проводимо моніторинг, щоб максимально скоротити виробничі витрати. Також активно застосовуємо бонусну і систему знижок для постійних покупців.
 • Практично. Здійснюємо доставку в будь-яку точку України. Замовлення можна оформити прямо з дому: зайдіть на наш сайт, ознайомтеся з каталогом, зателефонуйте нам. Менеджер допоможе визначитися з вибором і відповість на всі питання.
 • Оперативно. Ми цінуємо швидкість виготовлення і доставки до місця.

Якщо ви цінуєте свій час і неперевершену якість – «Граніт»® те, що вам потрібно. Ми добиваємося висококласних результатів в короткі терміни.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання