Переваги пиляної бруківки


Дізнайтеся чому вигідно купити пиляну бруківку з граніту в Україні від компанії виробника «Граніт»®

Пиляна бруківка
продукція


Купити пиляну бруківку в Україні

Повнопиляна бруківка це камінь з рівною гладкою поверхнею і вважається символом надійності і довговічності. Адже з цього будівельного матеріалу протягом багатьох століть мостили дороги і двори. Сьогодні вона користується великою популярністю, оскільки дозволяє створювати доріжки надзвичайної краси (візерунки будь-якої складності), де шви між брусками виходять ідеально рівними.

Особливості та застосування пиленой бруківки

Пиляна бруківка – це черговий різновид брусків для мощення який з усіх шести сторін гладкий. Він цінується за свій тривалий термін служби і високосортну надійність. Перерахуємо основні особливості:

  • Можливість прокладати дорожні покриття розраховані на дуже високі навантаження (навіть на проїзд великовагових вантажівок і фур);
  • Зносостійкість до механічних факторів;
  • Стійкість до різких перепадів температури;
  • Прийнятна ціна;
  • Висока стійкість до відколів або тріщин;
  • Стійкість до вібрацій;
  • Незмінність основних характеристик по закінченню більш ніж 100 років;
  • Екологічність.

Пиляна гранітна бруківка застосовується для мощення доріжок в парках, тротуарів, зон барбекю, дворових територій, проїжджої частини вулиць, парковок і майданчиків. Цей матеріал здатний прослужити довгі роки, а при правильній експлуатації його можна використовувати повторно. Комбінації декількох кольорів і відтінків продукції дозволяють надати ландшафту особливий імідж.

Продаж пиляної бруківки від виробника

Виробнича компанія «Граніт»® виконує продаж гранітної бруківки з доставкою в будь-яке місто України. Якщо ви хочете купити пиляну бруківку оптом чи вроздріб – оформіть замовлення онлайн, зателефонуйте або напишіть нам. Співробітники компанії детально проконсультують вас, швидко зроблять розрахунок вартості, дадуть відповідь на будь-які питання, а поставка продукції буде виконана в найкоротші терміни.

Наше підприємство володіє власним кар’єром і широкою сировинною базою. Тому ціна на пиляну бруківку у нас найнижча, до того ж виготовити товар ми можемо будь-якого кольору, форми і розміру, а в каталозі на сайті представлена всього основна і найбільш затребувана частина асортименту.