Плюси пиляно-колотої бруківки


Якщо вас цікавить покупка пиляно-колотої бруківки з граніту - дізнайтеся які її головні достоїнства нижче.

Пиляно-колота бруківка
продукція


Купити пиляно колоту бруківку в Україні

Пиляно колота бруківка – надійний і довговічний матеріал для мощення, який користується великою популярністю при облагороджуванні вулиць, внутрішніх дворів в приватних будинках, ресторанах і т.п. Виготовлення продукції здійснюється виключно з натуральних порід вулканічного походження, таких як: граніт, габро, базальт або лабрадорит.

В нашій виробничій компанії ви можете придбати даний товар будь-яких розмірів, форм і кольорів, незважаючи на те, що в каталозі споживачеві надається широкий асортимент типової продукції стандартних габаритів і конструкцій.

Особливості пиляно-колотої бруківки

Розколювати і розпилювати кам’яні блоки можна безліччю методів. Саме від типу обробки будуть відрізнятися габарити брусків і їх характеристики. Одним з найоптимальніших в цьому відношенні матеріалів дорожнього будівництва вважається пиляно-колота бруківка з олівця і французька. Фактично вона є гібридом двох різновидів бруківки.

  • Французькі бруски обробляються таким чином, що бічні грані виходять колотими, нижня частина пиляна, а верх термічно оброблений з метою запобігання ковзання.
  • Бруківка з олівця навпроти має рівні бічні грані, а верхня частина має рвану фактуру.

Будь-які з варіантів прекрасно комбінуються один з одним, після укладання покриття виглядає красиво, тому такий прийом застосовується при створенні садово-паркових об’єктів.

Бруківка пиляно-колота – це довговічний матеріал, що має естетичний зовнішній вигляд. При одному тільки погляді на нього згадуються вузькі бруковані вулички в європейських містах, які є свідками багатьох значущих історичних подій.

Продаж пиляно-колотої бруківки

Каменеобробна компанія «Граніт»® пропонує пиляно-колоту бруківку за доступними цінами. Ми володіємо великою сировинною базою і виконуємо цілий цикл виробництва. Бруківка гранітна пиляно-колота представлена у великому асортименті як за певними розмірами, так і розроблених конкретно під замовника.

Завдяки застосуванню передових технологій у виробництві гранітного каменю сьогодні можна купити пилено-колоту бруківку оптом і в роздріб за низькою ціною. Компанія «Граніт»® є прямим виробником. Будь-які питання за габаритами і формою товару, нюансам обробки, термінів експлуатації та особливостям мощення ви можете поставити нашому менеджеру. Доставка здійснюється в будь-яке місто України і в найкоротші терміни.