Рахни-Полівський граніт (Rakhni-Polivsky)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRakhni-Polivsky
ПородаГраніт
РодовищеРахни-Полівське
Об'ємна вага2770 кг/м3
Водопоглинання0,2%
Міцність на стискання150-250 MPa
Стираність0,56 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® пропонує купити Рахни-Полівський граніт за низькою ціною від виробника. У нашому каталозі ви знайдете великий асортимент готової продукції різноманітної форми, складності та розміру з доставкою в будь-яку точку України. Також здійснюємо виробництво за індивідуальним замовленням, враховуючи всі вимоги клієнта оптом і в роздріб.

Рахни-Полівський гранітний кар’єр є родовищем чистого чорного гранітного каменю, на відміну від габро або лабрадориту. Дана порода володіє насиченим кольором і однорідною структурою без ірізації, не має великих вкраплень інших тонів. Завдяки цьому продукція з Рахни-Полівського граніту відмінно вписується в будь-який стиль оформлення: від класики до сучасних дизайнерських рішень. Крім благородного зовнішнього вигляду цей гранітний камінь має відмінні фізичні характеристики: безпечний, екологічно чистий, надійний, довговічний. Сфера застосування сировини дуже широка: від нехитрої бруківки до складних масивних стільниць і меморіальних комплексів.

У нашому каталозі ви зможете вибрати і придбати Рахни-Полівський граніт у вигляді готового виробу, або оформити замовлення по персональному ескізу. Ціна продукції залежить від місця розташування адреси доставки, масштабу і складності роботи. Але ми гарантуємо – вартість приємно здивує! Зателефонуйте нам, досвідчений менеджер відповість на всі питання, допоможе з вибором і розрахує підсумкову суму.

Мета компанії «Граніт»® – довгострокове взаємовигідне співробітництво. Тому ми щодня працюємо з гранітом вищої якості, застосовуємо новітнє обладнання і миттєво усуваємо виробничі недоліки. Високий рівень сервісу і максимально короткі терміни виконання за доступною ціною – ось основні правила нашої фірми.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання