Рогівський граніт (Rogovske)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRogovske
ПородаГраніт
РодовищеРогівське
Об'ємна вага2710 кг/м3
Водопоглинання0,18%
Міцність на стискання223-255 MPa
Стираність0,48 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Рогівський граніт: опис каменю

Рогівський граніт має своєрідне забарвлення, яке дозволяє використовувати камінь в різних галузях будівництва, дизайну та архітектури не тільки будинків і міських будівель, а й застосовувати його для прикраси парків, садів, приватних двориків і інших визначних пам’яток. Цей матеріал відноситься до 1-ої природньої радіаційної групи, що дає можливість використовувати граніт в будь-якій будівельній діяльності без обмеження. З нього можна робити такі вироби: модульні плити, стели, монументи, пам’ятники, бруківку, сходові марші і багато іншого.

Рогівське родовище граніту знаходиться на території України в Житомирській області Володарськ-Волинському районі. Камінь з цього родовища зустрічається дуже рідко, хоч і має величезну популярність. А все тому, що сам кар’єр невеликих розмірів в порівнянні з іншими і видобуток проводиться в незначних обсягах, тому готові вироби не завжди є в наявності. Даний тип матеріалу добре розпилюється і не піддається крошінню гранів і кутів, що дозволяє виготовляти дрібні виразні деталі. Рогівський граніт має палітру з поєднанням зелено-сірих відтінків. Він має середню насиченість і дрібнозернисту структуру.

Фізичні характеристики мають такі значення: по міцності на стиск – від 223 до 255 MPa, по вологопоглинанню – 0,18%, стираність – 0,48 г/см2. У порівняння з аналогічними показниками інших типів граніту значення мають хороші дані. Це дозволяє застосовувати цей граніт навіть для масивних конструкцій, будівництва колон і інших споруд. А зовнішній вигляд дає можливість застосовувати його для внутрішньої обробки приміщення, наприклад, ванної кімнати або сауни.

Наша компанія пропонує під замовлення купити Рогівський граніт. Покупку можна зробити в роздріб і оптом. Ми пропонуємо вигідну і доступну ціну від виробника, також забезпечуємо доставку виробів по всій території України.