Рогівський граніт (Rogovske)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRogovske
ПородаГраніт
РодовищеРогівське
Об'ємна вага2710 кг/м3
Водопоглинання0,18%
Міцність на стискання223-255 MPa
Стираність0,48 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Рогівський граніт має своєрідне забарвлення, яке дозволяє використовувати камінь в різних галузях будівництва, дизайну та архітектури не тільки будинків і міських будівель, а й застосовувати його для прикраси парків, садів, приватних двориків і інших визначних пам’яток. Цей матеріал відноситься до 1-ої природньої радіаційної групи, що дає можливість використовувати граніт в будь-якій будівельній діяльності без обмеження. З нього можна робити такі вироби: модульні плити, стели, монументи, пам’ятники, бруківку, сходові марші і багато іншого.

Рогівське родовище граніту знаходиться на території України в Житомирській області Володарськ-Волинському районі. Камінь з цього родовища зустрічається дуже рідко, хоч і має величезну популярність. А все тому, що сам кар’єр невеликих розмірів в порівнянні з іншими і видобуток проводиться в незначних обсягах, тому готові вироби не завжди є в наявності. Даний тип матеріалу добре розпилюється і не піддається крошінню гранів і кутів, що дозволяє виготовляти дрібні виразні деталі. Рогівський граніт має палітру з поєднанням зелено-сірих відтінків. Він має середню насиченість і дрібнозернисту структуру.

Фізичні характеристики мають такі значення: по міцності на стиск – від 223 до 255 MPa, по вологопоглинанню – 0,18%, стираність – 0,48 г/см2. У порівняння з аналогічними показниками інших типів граніту значення мають хороші дані. Це дозволяє застосовувати цей граніт навіть для масивних конструкцій, будівництва колон і інших споруд. А зовнішній вигляд дає можливість застосовувати його для внутрішньої обробки приміщення, наприклад, ванної кімнати або сауни.

Наша компанія пропонує під замовлення купити Рогівський граніт. Покупку можна зробити в роздріб і оптом. Ми пропонуємо вигідну і доступну ціну від виробника, також забезпечуємо доставку виробів по всій території України.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання