Шадурський габро (Black Prince)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваBlack Prince
ПородаГабро
РодовищеШадурське
Об'ємна вага2950 кг/м3
Водопоглинання0,11%
Стираність0,58 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® реалізує вироби з граніту габро який видобувається в родовищі Шадурське (він же – «Black Prince»). У нашому асортименті представлений чималий вибір готових елементів з цього матеріалу. Також є можливість замовити виготовлення різної продукції по унікальним проектам (специфікаціям).

Продаж граніту габро з родовища Шадурське і виробів з нього здійснюється оптом і в роздріб.

Граніт «Black Prince»: особливості та переваги

Цей матеріал має особливий насичений чорний колір (іноді з зеленуватим, перехідним в бірюзовий, відтінком), завдяки чому і отримав назву «Black Prince» (Чорний принц). У всьому світі не так вже й багато родовищ даного сорту граніту, і, завдяки тому, що одне з них знаходиться в Україні, ви отримуєте можливість придбати габро від виробника за привабливою ціною.

Крім привабливого, насиченого чорного кольору до особливостей цього матеріалу можна віднести:

 • Можливість використання при проведенні будь-яких видів будівництва (за рахунок наданого матеріалу 1 класу радіаційної безпеки).
 • Більш проста обробка в порівнянні з класичним гранітом, що дозволяє знизити кінцеву вартість виробів з цього матеріалу.
 • Універсальність: габро «Black Prince» може застосовуватися для різних цілей, починаючи від виготовлення пам’ятників і ритуальної продукції, закінчуючи елементами інтер’єру в житлових будинках.

Завдяки високій щільності (2950 кг/м3) і невеликого показника вологопоглинання (всього 0.11%), габро з родовища Шадурське може експлуатуватися в будь-яких умовах, без будь-яких обмежень.

Замовте у нас готові вироби оптом і в роздріб, а також сляби «Black Prince», і компанія «Граніт»® доставить продукцію в будь-яку точку України. Ми пропонуємо якісний граніт за привабливими цінами від виробника.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання