Гранітні сходи
продукція


Купити сходи з граніту в Україні

Сходи – головний елемент будь-якого екстер’єру та інтер’єру, тому від їх зовнішнього оформлення залежить естетичність всього приміщення, будь то заміський будинок, бізнес-центр, торговий комплекс або адміністративний будинок. Компанія “Граніт™” пропонує вам великий асортимент готових виробів з натурального каменю, які додадуть будівлі солідності, важливості і величі. У нас можна купити гранітні сходи, що поєднують в собі красу і довговічність. Що особливого в сходах з натурального матеріалу і чому співпраця з нами – це вигідно?

Типи кам’яних ступенів і їх перевага

Кам’яні сходи відрізняються універсальністю і будуть ідеально гармоніювати з будь-яким інтер’єром. Наша компанія займається видобутком сировини і виготовленням з нього виробів вже довгий час, що дозволяє нам з упевненістю заявляти про високу якість і міцності представленого товару. Залежно від призначення, сходи з каменю можуть мати різну фактуру, розмір і тип виготовлення. Ми пропонуємо:

 • Цілісні сходи. Найчастіше використовуються для зовнішнього застосування. Вони характеризуються надійністю і довгим терміном експлуатації, який обчислюється століттями. Кам’яна плита стійка до холоду і різких перепадів температур, не піддається впливу опадів і механічних пошкоджень. Навіть сильні удари не здатні деформувати форму виробів. У разі проведення реставраційних робіт або демонтажу, зовнішні сходи можна використовувати повторно. У нашому інтернет-каталозі представлено безліч варіантів оформлення сходів. Ми дуже цінуємо довіру наших клієнтів, тому готові виготовити виріб за індивідуальним замовленням, яке буде точно відповідати вашим смаковим уподобанням і інтер’єру будівлі;
 • Накладні сходи. Такий виріб універсальний – він з успіхом використовуються як у внутрішній обробці, так і в зовнішній. За формою вони можуть бути прямими, радіальними і кривими. Так як сходинка включає дві частини: горизонтальну і вертикальну, то перевагою накладних виробів є можливість експериментувати з кольором. Наприклад, одна частина сходинки може бути більш світлого кольору, а друга – темного. Також можна викласти “килимову доріжку”, де посередині встановлюється світла частина, а по краях – темна.

Якщо вам складно зробити вибір або ви потребуєте консультації, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії. Ми не тільки підбираємо ідеальний варіант для вашого приміщення, але також пропонуємо великий асортимент суміжних послуг з установки нових сходів і демонтажу старих. Тепер не варто переживати за правильний монтаж – наші професіонали виконають роботу на вищому рівні.

Сходи з натурального каменю мають безліч переваг, які істотно виділяють їх на тлі інших матеріалів. Ви ніколи не пошкодуєте про таке вкладення, адже сходи прослужить вам дуже довго, не втрачаючи при цьому своїх естетичних властивостей. До основних переваг кам’яних виробів можна віднести:

 • Відсутність скрипу;
 • Елегантний зовнішній вигляд;
 • Екологічну безпеку і відсутність шкідливих речовин;
 • Високу міцність, зносостійкість;
 • Стійкість до механічних пошкоджень, підвищеної вологості та різких змін клімату;
 • Відсутність складного догляду (не потрібно фарбування, шліфування);

Кам’яні сходи не потребують ремонту, вони бездоганні і практичні. За бажанням замовника, поверхня виробів може бути шліфованою, полірованою або необробленою. Полірована використовується тільки всередині приміщення, оскільки зайва волога або опади роблять сходи дуже слизькими.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами?

Купити сходи з граніту в “Граніт™” – означає стати власником міцного, якісного і доступного матеріалу. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди виконуємо наступні зобов’язання:

 • Організуємо швидку доставку в будь-який регіон нашої країни;
 • Встановлюємо низьку вартість на товар. Гранітні сходи, ціна яких доступна, може придбати кожен бажаючий;
 • Пропонуємо великий вибір різноманітних виробів на будь-який смак і гаманець;
 • Допомагаємо з вибором і установкою;

Зателефонуйте або напишіть співробітникам нашої компанії, щоб оформити замовлення, задати будь-які питання і зробити попередній розрахунок вартості. Ми надамо високосортне обслуговування і повний комплекс послуг.