Виготовлення скульптур від «Граніт»®


Дізнайтеся чому люди довіряють нам і які ключові переваги купити скульптури саме в нашій компанії.

Які скульптури ми пропонуємо


У нас можна купити дані вироби, виготовлені з натурального каменю будь-якої породи, бронзи, а також кованого металу.

Ритуальні скульптури
Ритуальні скульптури

Можуть бути виконані у вигляді повноцінного пам'ятника або як окремий елемент, що доповнює весь меморіальний комплекс.

Найчастіше це є - п'єдестали з портретом покійного, фігури людини в повний зріст, ангелів жіночої або чоловічої статі, богоматері, лева, птахів.

Садово-паркові
Садово-паркові

Призначені для установки в парках, садах заміських будинків і котеджів або в інтер'єрі будівель - виконують декоративну функцію.

Зазвичай такі скульптури роблять в класичному стилі, часто замовляють варіанти які зображують русалок, жінок з гронами винограду, різних тварин.

Сучасні
Сучасні

Нестандартні вироби, які можуть бути представлені в самих різних стилях і напрямках. Часто цікавляться екземплярами в футуристичних напрямках.

Сучасні скульптури можуть мати як складні, так і дуже прості форми, наприклад куби, кулі з невеликим декоративним оформленням або ж неповторні звивисті візерунки, статуї непропорційних розмірів і інше.

Купити скульптури з мармуру, граніту і бронзи в Україні

Компанія «Граніт»® приймає замовлення на виготовлення скульптур з мармуру, граніту, бронзи. Замовлення виконує професійний скульптор і заслужений художник України з досвідом роботи в даній сфері більше чверті століття. Завдяки прямим поставкам якісної сировини і власному виробництву компанія утримує ціни на рівні, доступному широкому колу споживачів. Висока якість і вигідна вартість послуг є основними перевагами виробника.

Етапи роботи з замовником:

 1. Оформлення замовлення. Клієнт дзвонить в компанію для обговорення умов співпраці. Щоб скористатися послугами майстра, потрібно зробити замовлення на суму не менше 10 тис. доларів. Вартість роботи обговорюється в процесі оформлення замовлення, отримання від клієнта потрібної інформації і попереднього розрахунку суми витрат на виготовлення скульптури.
 2. Зустріч з художником. Після попереднього обговорення замовлення клієнт зустрічається з майстром для узгодження деталей замовлення. На цьому етапі співпраці обумовлюють особливості макета, роблять замальовки, планують подальшу роботу.
 3. Створення зменшеного варіанту або тривимірної моделі. Для отримання можливості оцінити майбутню роботу в тривимірному просторі майстер робить з пластиліну або гіпсу скульптуру зменшеного розміру. За бажанням клієнта фахівець може виконати 3D модель на комп’ютері.
 4. Затвердження проекту. Якщо замовника влаштовує представлена ​​модель, починають обговорення термінів, вартості виготовлення, погоджують спосіб оплати і укладають договір.
 5. Виготовлення скульптури.
 6. Доставка, установка, розрахунок.

Виробництво скульптур – складний, трудомісткий, творчий процес, що вимагає певного часу. Компанія не штампує вироби широкого вжитку, тому замовнику потрібно бути готовим до відносно тривалого очікування. Багато що залежить від складності та обсягу замовлення.

Вартість і терміни виконання замовлення

Робота ведеться з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Після оформлення замовлення майстер визначає терміни виготовлення скульптури. Якщо робота проста, то на виконання замовлення йде від 1 до 3 місяців. Якщо процес виробництва складний, об’ємний, то може знадобитися від 6 до 15 місяців. Замовлення середньої складності майстер виконує за 3-6 місяців.

Вартість послуги також залежить від параметрів майбутньої скульптури. Наприклад, пам’ятник або фігура з першокласного італійського мармуру розміром в людський зріст обійдеться замовнику в 30-60 тис. доларів. Скульптуру розміром вдвічі менше майстер виготовить приблизно за 10 тис. доларів. Роботи з виготовлення великих меморіальних комплексів потребують більш істотних витрат. Виробництво об’єктів з великою кількістю фігурних деталей буде коштувати від 150 тис. доларів.

Мармурові скульптури: переваги, недоліки та застосування

Мармур – красивий і дорогий матеріал. Скульптури з нього виглядають масивними і розкішними. В основному їх використовують для оформлення інтер’єрів. Замовляють як мініатюрні статуетки для установки на полицю, так і повнорозмірні скульптури, статуї у вигляді тварин або жіночих і чоловічих тіл. Через низьку стійкості матеріалу до зовнішніх впливів його рідко використовують в ландшафтному дизайні. На відкритому повітрі встановлюють в основному мармурові пам’ятники і вуличні скульптури, спеціально створені для заповнення вільного простору.

Переваги мармурових виробів:

 1. Поверхня володіє великою різноманітністю малюнків і широкою гамою кольорів.
 2. Продукція має великий запас міцності, не вбирає вологу, не представляє небезпеки для навколишнього середовища і здоров’я.
 3. Матеріал добре піддається обробці, тому при бажанні можна виготовити скульптуру будь-якої складної форми.

Недоліки мармурової продукції:

 1. Потребує регулярного ретельного догляду. На глянцевій поверхні добре видно будь-які недоліки. Щоб зберігати привабливий зовнішній вигляд буде потрібно регулярно чистити поверхню.
 2. Нестійка до впливу агресивних речовин. Після контакту залишаються помітні плями, від яких складно позбутися.
 3. Висока вартість.

Гранітні скульптури: переваги, недоліки та застосування

Масивність, щільність, широкі фактурні можливості роблять граніт популярним матеріалом у виготовленні монументальної скульптури. Вироби з граніту можна зустріти в громадських парках, садах, на приватних ділянках. Часто монументи з граніту замовляють для прикраси прилеглої території ресторану, бізнес-центрів, об’єктів соціального призначення. З граніту дуже часто роблять пам’ятники і елементи декору могил. Такі скульптури можуть зробити будь-яке місце розкішним, доглянутим, естетичним.

Переваги гранітних виробів:

 1. Висока міцність. Стійкість до механічних і хімічних впливів.
 2. Довговічність. За деякими оцінками скульптура здатна зберігати привабливий зовнішній вигляд протягом декількох століть.
 3. Стійкість до низьких і високих температур. Гранітні пам’ятники прекрасно зберігаються в умовах жаркого і холодного клімату.
 4. Гранітна продукція добре поєднується з навколишніми предметами з іншого матеріалу. Скульптури легко вписуються в інтер’єри та екстер’єри.
 5. Різноманітність фактур і широка колірна гамма.

Недоліком гранітної продукції вважають відносно велику вагу, яка істотно ускладнює виготовлення, вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування і установку.

Бронзові скульптури: переваги, недоліки та застосування

Серед скульпторів бронза стала популярною завдяки пластичності. Вона відмінно підходить для створення великих скульптур і дрібних статуеток. Матеріал дозволяє робити складну продукцію, що відрізняється витонченим, елегантним виглядом. Бронзові вироби замовляють для прикраси інтер’єрів, прилеглих до будівель територій, парків. Бронзову продукцію різних розмірів можна зустріти на камінних полицях, в холах будівель, на відкритому повітрі в садах. З сплаву виготовляють великі пам’ятники.

Переваги бронзової скульптури:

 1. Колір скульптури може бути різним. Шляхом зміни співвідношення компонентів сплаву майстер може отримувати потрібний відтінок.
 2. Бронзова поверхня відбиває світло яскравими відблисками. Особливо це помітно в екстер’єрі.
 3. Бронзові скульптури стійкі до негативних впливів навколишнього середовища. Такі елементи декору будуть служити на відкритому повітрі довго, зберігаючи естетичний зовнішній вигляд.

Бронзові декоративні елементи практично не мають недоліків. У порівнянні зі скульптурами з каменю вони прості в перевезенні, встановленні, виготовленні. Скульптури прекрасно переносять різноманітні впливи і мають тривалий термін служби.