Сліпчицьке габро (Kometa Black)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваKometa Black
ПородаГабро
РодовищеСліпчицьке
Об'ємна вага2970 кг/м3
Водопоглинання0,35%
Міцність на стискання104-206 MPa
Міцність при згині30 MPa
Стираність0,46-0,68 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Габро, який видобувається на Сліпчицькому родовищі, є природним каменем, найстійкішим до стирання.

Купити вироби з габро Сліпчицького родовища ви можете у каменеобробної компанії «Граніт»® за невисокою ціною, тому що ми пропонуємо його від виробника без яких би то не було посередників. Якість каменю дозволяє виготовляти різні вишукані балюстради, сходи, кулі, скульптурні фігури для парку або саду.

Для скорботних випадків габро підходить стовідсотково в силу високого ступеня міцності (за шкалою Мооса – 9), з нього роблять надгробні пам’ятники і плити. Термін служби у цього матеріалу понад 50 років.

Уявіть свою вітальню, в якій стоїть камін глибокого чорного кольору, що відображає промені кришталевої люстри. Це теж габро – чорний з красивими переливами камінь.

Компанія «Граніт»® пропонує придбати як сам матеріал, так і вироби з граніту і габро оптовими партіями і в роздріб.

Елегантні чорні балюстради, чорні стильні сходи, чаші фонтанів – ось небагато з того, що ми виготовляємо і пропонуємо нашим покупцям. На сайті представлені фотографії різних наших виробів, які можна купити в офісі або отримати по доставці.

Якщо ви любитель ексклюзивних речей і прагнете до несхожості на інших людей, ми створимо для вас будь-який архітектурний об’єкт, маленький чи великий, по спеціальному замовленню. Обговоривши з вами всі деталі, ми в короткі терміни за невисокою ціною виконаємо його.

Купити Сліпчицький граніт-габро можна, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Ваші замовлення за індивідуальним проектом в гранично короткий термін ми доставимо в будь-яке місто України.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання