Слобідський лабрадорит (Fantasy Azure)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваFantasy Azure
ПородаЛабрадорит
РодовищеСлобідське
Об'ємна вага2700-2830 кг/м3
Водопоглинання0,05-0,29%
Міцність на стискання450-1500 MPa
Стираність0,4-0,5 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Виробнича фірма «Граніт»® пропонує купити Слобідський лабрадорит за доступними цінами. Реалізуємо готову продукцію, робимо вироби під замовлення, з урахуванням вимог і побажань клієнта. Працюємо оптом і в роздріб, здійснюємо доставку в будь-яке місто України.

Слобідський лабрадорит (комерційна назва Fantasy Azure) – природний камінь глибокого чорного кольору з великими кристалами синьої ірізації. Завдяки своїй елегантній текстурі даний матеріал вважається елітним в будь-якій сфері застосування. Він ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, незалежно від дизайнерського рішення. Крім зовнішньої вишуканості він володіє чудовими експлуатаційними характеристиками:

 • Високоміцний;
 • Нешкідливий;
 • Екологічно чистий;
 • Довговічний.

У компанії «Граніт»® ви можете замовити архітектурну конструкцію з слобідського лабрадориту за власним унікальним ескізом. Якщо готових креслень немає – наші дизайнери розроблять його на основі ваших уявлень, а досвідчені майстри втілять в життя.

Також є можливість вибрати готовий товар з каталогу – вас здивує різноманітність асортименту і низькі ціни.

Щоб оформити замовлення і дізнатися підсумкову вартість – зателефонуйте нам! Наш менеджер дасть вам професійну консультацію, розповість про переваги сировини, надасть допомогу при виборі, відповість на питання.

Наші висококласні майстри працюють як єдиний злагоджений механізм, який практично не дає збоїв. А якщо і дає, то моментально їх усуває. Ми всі переслідуємо єдину мету – стати надійними партнерами на довгі роки для кожного замовника. На шляху до цієї мети ми щодня удосконалюємо навики, покращуємо якість виробництва. Основне правило фірми – постійно підвищувати оперативності виготовлення і швидкості доставки, зберігаючи доступність цін і відмінний рівень обслуговування.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання